תקלה השביתה את נמלי התעופה בלוס אנג'לס

אחד מנמלי התעופה העמוסים בעולם סבל משיבושים קשים: מנהל התעופה הפדרלי של ארה"ב הורה להפסיק את ההמראות מנמל התעופה של לוס אנג'לס בעקבות תקלת מחשוב שתוקנה רק לאחר קרוב לשעה. טיסות ממשיכות לנחות, אך חלק הופנו לשדות חלופיים. בעקבות התקלה, הורגשו שיבושים בתעופה בכל דרום מערב ארה"ב

אין המראות, אילוסטרציה (רויטרס)

שיבושים קשים, כמעט חסרי תקדים, בתעופה בארה"ב: תקלת מחשוב גרמה להשבתת טיסות בנמלי התעופה של דרום קליפורניה, כולל השבתה מוחלטת של כל הטיסות הממריאות מנמל התעופה של לוס אנג'לס, אחד העמוסים בעולם. התקלה תוקנה לאחר קרוב לשעה אך גרמה לעיכובים רבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רשת NBC דיווחה כי מנהל התעופה הפדרלי של ארה"ב הורה לעצור את כל ההמראות בנמלי התעופה באזור, בעקבות "תקלת מחשוב", פרטים על אופי התקלה לא נמסרו. נמלי התעופה המושבתים זולת לוס אנג'לס הם נמל התעופה בוב הופ בברבנק ונמל התעופה ג'ון ויין בלונג ביץ', שניהם במתחם המטרופוליני של לוס אנג'לס.

מספרן של הטיסות המקורקעות הלך וגדל עד שתקלת המחשוב נפתרה לאחר קרוב לשעה. מדובר באחד האזורים העמוסים ביותר בעולם מבחינה תעופתית - נמל התעופה בלוס אנג'לס הוא השלישי בגודלו בארה"ב ואחד העמוסים בעולם.

בכירים בנמל התעופה אמרו שהטיסות הנכנסות לא הושפעו מהתקלה והמשיכו לנחות כרגיל. למרות זאת, ישנם דיווחים סותרים ברשתות החברתיות מצד נוסעים שטוענים כי טיסות שהיו אמורות לנחות בלוס אנג'לס הופנו לנמלי תעופה חלופיים.

בעקבות ההשבתה, הורגשו שיבושים גם בנמלי התעופה של סן פרנסיסקו, סן חוזה, סן דייגו, לאס וגאס ופיניקס.