צפו: הפושע שלא ויתר לשוטרים באוסטרליה

השוטרים בקווינסלנד ניהלו מרדף ארוך ועיקש במיוחד אחר חשוד בגניבת רכב שטח, שדבק במטרתו וברח למרחקים. גם כשרכבו נתקע הוא המשיך להימלט ואף התעמת באופן אישי עם אחד מלובשי המדים שכמעט לכד אותו. צפו במרדף

משטרת קווינסלנד שבאוסטרליה ניהלה מרדף אחרי חשוד שגנב רכב, נסע במהירות מופרזת ואפילו ניסה לחטוף אקדח משוטר. על פי הדיווחים מאוסטרליה, החשוד, בשנות ה-20 לחייו, ברח מהשוטרים ברחובות העיר גאטון ובסביבתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זה התחיל כשהחשוד גנב רכב שטח כסוף. המשטרה עלתה על עקבותיו וניסתה לעצור אותו במרדף מהיר שנמשך כמה עשרות קילומטרים. בכביש מחוץ לעיר, סמוך לשטח מיוער, חשב החשוד שהוא יכול לנצל את העובדה שיש לו רכב שטח וניסה לברוח דרך היער, אבל הוא נתקע.

במקרים רבים, זה השלב שבו החשודים מוותרים ומגישים את ידיהם לאזיקים וממתינים למאסר. אבל החשוד האוסטרלי לא ויתר והחל לברוח מהמקום בריצה, דרך שדות וחוות חקלאיות. שוטר אחד כמעט תפס אותו כשניסה לדלג מעל גדר, אך במאבק שהתפתח בין השניים, החשוד ניסה לחטוף את הנשק של השוטר והצליח לברוח.

ללא הנשק ולאחר שספג תרסיס פלפל בפניו, המשיך החשוד לברוח עד שהתקשה לרוץ בגלל הגז שנכנס לעיניו. השוטרים עצרו את החשוד ופינו אותו לטיפול בבית החולים. כשהקישו את שמו (שנאסר לפרסום), מצאו השוטרים שהוא מבוקש גם בגלל מעשי שוד בכל רחבי המדינה.