אוקראינה: עצר לתדלק - וניצל בנס מפיצוץ

מצלמה שהותקנה ברכב של תושב הבירה קייב תיעדה פיצוץ עז שהתרחש בתחנת דלק בעיר. כתוצאה מהפיצוץ, נחרבה חלק מן התחנה ושברים התעופפו באוויר - יחד עם האנשים ששהו באותו הזמן בתחנה. לפיצוץ בתחנת הדלק היו תוצאות טרגיות: 5 בני אדם נהרגו ו-6 נפצעו

פיצוץ עז בתחנת הדלק - לעיני המצלמות: נהג שהגיע בשבוע שעבר לתחנת דלק בקייב בירת אוקראינה לא חשב שתוך דקות מהרגע שחנה בשטח התחנה - יתרחש פיצוץ עז שיחריב אותה ויגרום להרוגים ופצועים. אלא, שזה בדיוק מה שקרה ותועד במצלמה שהותקנה ברכבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון ניתן לראות את מכוניתו של הנהג ביציאה מהתחנה לאחר שתדלק את רכבו וזמן קצר לאחר מכן נשמע ונראה הפיצוץ העז. כתוצאה ממנו, שברים ורסיסים ממבנה התחנה התעופפו באוויר ואנשים שעפו מעוצמת ההדף התגלגלו על הכביש. בהמשך נראים הרגעים שאחרי הפיצוץ, שבהם הנפגעים ההמומים מנסים להבין מה התרחש ומגישים סיוע זה לזה.
כעבור דקות, התבררו ממדי האסון הכבד: 3 נשים ושני גברים נהרגו ועוד 6 נפצעו בפיצוץ, שהחריב לחלוטין חלקים בתחנת הדלק הגדולה ואף קבר מכוניות תחת ההריסות. למקום הוזעקו במהרה צוותי ההצלה שפעלו לחלץ לכודים מההריסות ולהגיש סיוע לפצועים. הנהג שבמכוניתו הותקנה המצלמה שתיעדה את האסון, לא נפגע באירוע.