הכירו את שלישיית גורי הטיגריס הלבן

בפרו חגגו את הופעתם הפומבית הראשונה של שלישיית גורי הטיגריס הלבן, שנולדו לפני כחודשיים. הגורים הנדירים הופרדו מאביהם על מנת שלא יפגע בהם, ומבקרי גן החיות זכו להצצה ראשונה ומרגשת

הופעת בכורה נדירה: מבקרי גן החיות "הואצ'יפה" בלימה, בירת פרו, זכו לראות אתמול (ג') לראשונה את האטרקציה החדשה - שלישיית גורי טיגריס לבן, שנולדו לפני כחודשיים. השלושה, שטרם קיבלו שמות, שיחקו אל מול עיני המבקרים וניסו לטפס על עצים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטיגריסים הבנגליים הלבנים הם התפתחות גנטית של הטיגריס הכתום, והפרווה הלבנה שלהם נוצרה בעקבות היעדר פיגמנטים אדומים וצהובים. בטבע הם מחזה נדיר במיוחד, והם מוגדרים כבעל חיים בסכנת הכחדה. הלידה המשולשת, אם כך, הייתה חשובה במיוחד לצוות גן החיות הנרגש.

קטלינה הרמוזה, הווטרינרית הראשית של גן החיות, אמרה כי הלידה המשולשת "מאוד חשובה לנו, כי יש רק שלוש מדינות בדרום אמריקה שיש להן טיגריס לבן, ופרו היא אחת מהן". הרמוזה סיפרה כי הלידה הייתה מוצלחת, ולאחריה "האמא הראתה שהיא יכולה לגדל את הגורים, בהתאם לרמות התזונה והתברואה הנדרשות".

האם קלריטה ילדה אותם לפני כחודשיים, והגורים הופרדו מאביהם כדי למנוע פגיעה אפשרית בחייהם. "אני אוהב את הטיגריסים, ואני תמיד אבוא לראות אותם", אמר אחד הילדים הנרגשים שהגיע לגן החיות על מנת לצפות במחזה הנדיר.