צפו: אב "דוחף להישגים" את בנו

הורים רבים מעודדים את ילדיהם להישגים, אך יש גם מי שמרחיקים לכת: תושב פלורידה שניסה לשווא לדרבן את בנו לגלוש ברמפת סקייטבורד גדולה, נתקף תסכול ובעט את הילד אל תחתית הרמפה. התקרית תועדה והועלתה לרשת, שם עוררה סערה רבה. המשטרה עיכבה את האב לחקירה

כגודל הציפייה - גודל ההשפלה: אב מתוסכל מפלורידה עוכב לחקירה, לאחר שתועד בועט את בנו בן ה-6 במורד רמפת גלישה בסקייטבורד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובבי הסקייטבורד הפוקדים את פארק "קונה" שבארליגנטון מכירים היטב את מרקוס קרוסלנד ואת בנו בן הקטן, שנחשב לגולש צעיר ומבטיח. במהלך ביקורם האחרון של השניים בשבוע שעבר באתר, דחק האב בילד להעמיד את יכולותיו במבחן ולעלות על "החומה הגדולה", שנחשבת לרמפה הגדולה ביותר בפארק.

בזמן שעמדו על שפת הרמפה, נתקף לפתע הילד חשש מפני האתגר המאיים. אביו, שניסה לשכנע אותו במשך דקות ארוכות להתגבר על הפחד, איבד לבסוף את סבלנותו ובשלב מסוים בעט בילד והפיל אותו אל תחתית הרמפה כשזה בוכה בכאבים.

התקרית תועדה בידי אחד הנערים במקום, שהתכוון לצלם את ביצועיו של הילד. לאחר התקרית המבישה, ניגש הנער אל האב ואף התעמת איתו. "שאלתי אותו למה הוא עשה את זה", סיפר הנער, ראיין סטמפנס בן 13 בלבד. "הוא ענה לי שהילד פשוט צריך ללמוד, ואז שאל אותי בכעס אם אני חושב שאני יודע לחנך את הבן שלו טוב ממנו".

הסרטון הועלה מאוחר יותר לרשת האינסטגרם, שם עורר סערה וגרר עשרות אלפי שיתופים ותגובות נזעמות של גולשים. בעקבות התיעוד עוכב האב לחקירה. במקביל, פתחה מחלקת הרווחה בפלורידה בחקירה משלה סביב התקרית.