צפו: הילדה שביקשה ממישל עבודה לאביה

ילדה שנפגשה עם הגב' הראשונה אזרה אומץ ופנתה אליה בבקשה יוצאת דופן. "אבא שלי מובטל כבר שלוש שנים, אלה קורות החיים שלו", אמרה וזכתה לחיבור נשיאותי מרגש, שעוד עשוי למצוא לאביה עבודה חדשה

אתמול (חמישי) ציינו ברחבי ארה"ב יום יוצא דופן שבו הורים לוקחים את ילידיהם למקום העבודה שלהם, זאת במטרה להסביר להם על שגרת חייהם בשעות הארוכות שבהן הם נמצאים מחוץ לבית. כחלק מאותו יום, אירחה גם הגברת הראשונה מישל אובמה ילדים בבית הלבן, וזכתה להפתעה כשאחת הילדות הציגה בפניה שאלה אמיצה במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אבי שלי מובטל כבר שלוש שנים ורציתי לתת לך את קורות החיים שלו", אמרה הילדה הקטנה וריגשה את האומה האמריקנית כולה. הגברת הראשונה לא נשארה אדישה, והגיבה בחיבוק עז לילדה, ואף נטלה ממנה את דף הנייר שהחזיקה בידה. "ובכן, זה מעט אישי, אבל היא עושה משהו עבור אביה, אתם קולטים?", אמרה מישל מאוחר יותר.

ילדים נוספים שאלו את אובמה כמה שאלות, מעט יותר שגרתיות, בהן התהייה האם היא מתגעגעת לחייה הישנים והפרטיים. "לפעמים חסר לי לצעוד במקומות שבהם לא אכפת לאף אחד אם אני שם, לכן לעיתים אני והנשיא חולמים להתחמק מהבית הלבן וללכת לאכול גלידה כשאף אחד לא יודע מי אנחנו", סיפרה. "אבל האמת היא שיש לי עבודה מאוד מגניבה, זאת אומרת, יש לי את הזכות להשפיע בנושאים שקרובים ללבי".

ילד אחר שאל את הגב' אובמה האם היא אי פעם הלכה לאיבוד במסדרונות הבית הלבן, מישל השיבה כי ביום שבו היא ובעלה הגיעו למשכן הנשיאותי, היו להם קשיים למצוא את מקומם. "אתה אפילו לא יכול לדעת איפה הילדים שלך, לא יכולנו למצאו את הבנות", הודתה בפני הזאטוטים.