תיעוד: ניסיון מעצר מסתיים בירי קטלני

פעם נוספת צולמו שוטרים בארה"ב יורים למוות בגבר שחור, הפעם בלוס אנג'לס. בתקרית שאירעה אתמול נאבקו שוטרים עם חשוד שאותו ניסו לעצור והצליחו להפילו לרצפה ולרתקו. בסרטון נראים לפחות 4 שוטרים רוכנים מעליו כשלפתע הם קמים ופותחים באש מטווח אפס - לטענת המשטרה לאחר שהאיש ניסה לחטוף אקדח מאחד השוטרים

שוב ניסיון מעצר של גבר שחור בארה"ב מסתיים במוות ומתועד במצלמות. שוטרים בלוס אנג'לס, שהתעמתו עם חשוד שהחל לתקוף אותם במכות, הצליחו להפילו לקרקע ולנטרל אותו. אז, כשהוא כבר שוכב ומעליו רוכנים 4 שוטרים, ירו בו לפתע - לטענת המשטרה לאחר שניסה להגיע לאקדחו של אחד השוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרת לוס אנג'לס אמרו כי השוטרים הגיעו לאזור "סקיד ראו" בעיר בעקבות דיווח למוקד החירום על שוד. בסרטון שמתעד את התקרית הקשה נראים השוטרים מתקרבים לחשוד, שמיד החל להתנגד באלימות ותקף אותם. 4 שוטרים מתעמתים עמו ומצליחים להפיל אותו לרצפה.

ספג לפחות חמש יריות מטווח אפס

כשהוא שרוע על הקרקע ממשיכים השוטרים לחבוט בו ואז לפתע שולפים שלושה מהם אקדחים ויורים בחשוד. במשטרת לוס אנג'לס אומרים כי השוטרים ביקשו לעצור את החשוד ובשלב מסוים ניסו להשתמש באקדח טייזר, "שהיה לא אפקטיבי".

לטענת המשטרה, "במהלך העימות ניסה החשוד להגיע לאקדחו של אחד השוטרים ואז בוצע הירי לעברו". שלושה שוטרים ירו בחשוד, שמותו נקבע בזירה, ובסרטון ניתן לשמוע לפחות 5 יריות.