עוצר נשימה: קרבות אוויר והפצצות - מתא הטייס

חברי טייסת הקרב האמריקנית "השרביטים המלכותיים", שטסים ב-F-18 ומשרתים על נושאת מטוסים באוקיינוס השקט, יצאו למשימה בלתי שגרתית: תיעוד חייהם בלב ים כולל טיסות האימון, קרבות האוויר ואימוני ההפצצה. בסרטון שצילמו מתוך תא הטייס נראים נופים עוצרי נשימה. צפו בתיעוד המרהיב

תיעוד מדהים של טיסה מעל נופים עוצרי נשימה - מתוך תא הטייס: אנשי טייסת מטוסי הקרב האמריקנית "השרביטים המלכותיים", הטסים במטוס אף-18 "סופר הורנט", החליטו לתעד את עצמם במהלך שנה כדי להראות למשפחותיהם את שגרת חייהם על נושאת המטוסים "ג'ורג' וושינגטון". הסרטון המרהיב שמציג קרבות אוויר, טיסות אימון והפצצות, הפך לוויראלי ברשת וכבר זכה למאות אלפי צפיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטייסים תועדו במהלך שהותם על נושאת המטוסים שמשייטת במימי האוקיינוס הסמוכים לחופי יפן. הסרטון, שאורכו חמש דקות, מסכם שנה אחת של פעילות ומציג את שגרת חייהם באוויר, בים וביבשה. אניש הטייסת צילמו את מהלך הטיסות מתוך תא הטייס, בעודם באוויר באמצעות מצלמות "GO PRO" חדישות ברזולוציה גבוהה.

נוף מרהיב מתא הטייס (יו-טיוב)

בסרטון, שנקרא "תפיל אותם ברגע שתראה אותם", נראים נופים עוצרי נשימה של הרי יפן המושלגים, האיים היפהפיים באזור ושקיעות עוצרי נשימה, והכל במהלך טיסות שביצעו מטוסי הקרב בגובה נמוך ובזמן אימוני תקיפה והפצצה וקרבות אוויר שתרגלו הטייסים.

"כך נראה יום העבודה שלנו. עוד יום יפה בחיינו עם מבט מגניב מתא הטייס", סיפר סגן קייל מאטסון, טייס אף-18. "צילמנו את הסרטון בעיקר לבני המשפחה שלנו כדי שיראו מה אנחנו עושים בכל יום, אבל הם העלו את זה לרשת - ומאז זה הפך ללהיט", הוסיף.

"כך נראה יום העבודה שלנו" (יו-טיוב)

"היה מהנה במיוחד לשחזר מה עשינו בכל החודשים הארוכים האלה ברחבי הפסיפיק", אמר סגן דיוויד טאר, טייס נוסף של מטוס הקרב המתקדם. מי אמר שטייסים לא נהנים יותר.