חשד לרצח בלונדון: 3 גופות ילדים נמצאו בבית

שוטרים שהוזעקו לדירה בשכונה בדרום לונדון מצאו שני ילדים בני 3 וילדה בת 4 כשהם ללא רוח חיים. אישה בת 43 נעצרה בחשד לרצח ונלקחה לחקירה. ה-BBC מדווח שככל הנראה שלושת הילדים סבלו מנכות וכי ילד נוסף של המשפחה נותר בחיים. שכנים סיפרו כי המשפחה עברה לשכונה רק לפני 9 חודשים: "זוג מאוד נחמד"

גופותיהם של שני ילדים בני 3 וילדה בת 4 נמצאו היום (ד') בדירה בשכונת ניו מדלן בדרום לונדון. המשטרה המקומית פתחה בחקירה ועצרה אישה בת 43 נעצרה בחשד לרצח. ב-BBC דווח שככל הנראה שלושת הילדים שנרצחו סבלו מנכות מסוימת וילד נוסף, כבן שבע, כנראה עדיין חי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הגרדיאן" הבריטי מדווח כי שוטרים הוזעקו לדירה וגילו בפנים את שלושת הילדים מוטלים ללא רוח חיים ועליהם סימני אלימות. דובר של המשטרה אמר כי האישה נעצרה בחשד לרצח ונלקחה לחקירה. "אנחנו לא מחפשים אחר אף אחד שקשור כרגע למקרה", הבהיר. על פי הדיווח, שוטרים נראו עוזבים את הדירה כשבידיהם שקי ראיות.

שכנים סיפרו כי מדובר בילדים צעירים מאוד וכי הוריהם, גארי וטניה קלרנס, עברו לשכונה רק לפני תשעה חודשים. אחד התושבים אמר לרשת BBC כי השכנים בהלם. "הרוחות סערו כשגופותיהם של הילדים הוצאו מהבית בשקיות", תיאר.

שכנה אחרת אמרה שהמשפחה הגיעה במהלך השנה האחרונה מדרום אפריקה ויש לה ארבעה ילדים: "הם זוג מאוד מאוד נחמד, ראיתי אותם כל הזמן עם הילדים".

צעצועים בפתח זירת הרצח (SKY)

האב עבד במרכז לונדון, האם גידלה את הילדים

לפי הדיווחים, אביהם של הילדים, גארי קלרנס, עובד כמנהל השקעות במשרה מלאה במרכז לונדון והאם היא זו שגידלה את הילדים. בנו המבוגר נמצא בחו"ל וצפוי לשוב היום לביתו.

"גארי קלרנס הוא קולגה מוערך", נכתב בהודה שהוציאה החברה בה מועסק האב. "הוא עובד אתנו הרבה מאוד שנים, אנו עדיין לא יודעים את העובדות אבל המחשבות שלנו עם המשפחה, נעשה כל מה שניתן כדי לעזור לגארי ובנו".

אחת השכנות סיפרה לרשת SKY שפגשה את המשפחה לפני שבועיים כשערכו ברביקיו יחדיו. "הם היו מאוד ידידותיים, הוא שיחק גולף באותו הבוקר", סיפרה ותיארה את הרגעים בהם הבינה כי משהו נורא קרה בבית השכנים: "רקדנו אמש וכשחזרנו הביתה, הייתה שם מכונית משטרה ואמבולנס" .