צפו: נמר יצא דרך הגג במפתיע ותקף תושבים

צלם חובב בהודו תיעד אירוע מפחיד למדי. נמר שנלכד במבנה, פרץ החוצה דרך הגג והחל לשאוג, לקפוץ ולנסות להימלט תוך שהוא משאיר אחריו נפגעים במסלול המנוסה. האירוע הסתיים רק אחרי שהנמר נפל לחלל של שירותים. כך זה נראה

תמונות מפחידות ממערב הודו: צלם מהעיר באלארפור הצליח לתעד נמר במנוסה שפורץ דרך גג שבור, מבהיל, ואפילו תוקף מספר אנשים שמצאו את עצמם באמצע מסלול המילוט. שניים מהם ננשכו.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי הדיווחים בהודו, האירוע התרחש לאחר שהנמר מצא את עצמו לכוד בתוך חלל סגור בסביבה אנושית. באינסטינקט חייתי הוא פרץ מבוהל החוצה, דרך גג המבנה שבו נלכד, שם, הפתיע מספר אנשים, כשהוא קופץ מצד לצד בנהמות ושאגות.

אחד התושבים, שלא הצליח לברוח, ננשך בעכוזו. תושב אחר נשרט משיניו של הנמר. שני הנפגעים פונו לבית החולים, שם קיבלו טיפול במקום ושוחררו לביתם.

הנמר נפל לשירותים ונלכד

הנמר הצליח להימלט, נפל לחלל שמשמש כשירותים בקומת הרחוב ושם נלכד. הצלם החובב הצליח לתעד את האירוע, כשעמד על גג סמוך. באגודה ההודית למען בעלי חיים, שמחזיקה עכשיו בנמר, הודיעו שישחררו אותו לטבע במקום ראוי - הרחק מבני אדם.

בארגון ההודי חושדים כי הנמר לא הגיע בטעות לכפר, אלא הובא לשם על ידי תושבים שרצו לגדל אותו בכלוב מאולתר. לאנשי ההגנה על הטבע יש גירסה אחרת. לדבריהם, נמרים נאלצים להגיע לאזורים מיושבים, כחלק ממסע החיפושים שלהם אחר מזון - זאת בשל צמצום שחל באזורי המחייה הטבעיים שלהם.