צפו: אייל קורא מתנפל על זוג מטיילים

בני הזוג ג'ניס ובוב פאוול מרבים לטייל ביערות המושלגים של מדינת מיין, סמוך לגבול עם קנדה, אך דבר לא הכין אותם להיתקלות המפחידה שתועדה במצלמה: אייל קורא שנתקל בהם בהליכתו החל לתקוף את בני הזוג המבוהלים. השניים הצליחו להיחלץ רק לאחר שהאישה ירתה באוויר. "פחדתי שהוא יהרוג את בעלי", סיפרה. צפו בהיתקלות

טיול שגרתי של בני זוג מניו המפשייר ביערות המושלגים של מדינת מיין הסתיים בצורה מבהילה ולא שגרתית, כשאייל-קורא (המכונה גם "אייל אמריקני") החל לפתע לתקוף אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשך זמן מה נסעו השניים על גבי אופנועי השלג מאחורי בעל החיים העצום, כשלפתע נעצר האייל, הסתובב והחל לתקוף אותם. "פחדתי מאוד שבעלי ייהרג", סיפרה ג'ניס פאוול, שנאלצה לצפות בעוד האייל בוחר לו את בעלה למטרה.

רק בתום שתי דקות מבהילות, במהלכן לא מצאו בני הזוג פאוול מקום להסתתר, הצליחה ג'ניס להוציא אקדח מכיס המעיל שלה וירתה פעם אחת באוויר. הניסיון הצליח והאייל נמלט מהמקום.

"אנחנו נוהגים לטייל בשלג במשך שנים", סיפרה ג'ניס. "נתקלנו באייל קורא בעבר אך מעולם לא היו לנו בעיות איתם. האייל הזה שנתקלנו בו נראה חולה ולא נורמלי. אחרי שהוא הלך מצאנו סימני דם במסלול שלו".

לאחר התקרית דיווחו בני הזוג למשטרה המקומית על האירועים, ואלה שיבחו את ג'ניס על התושייה שגילתה והבהירו כי השניים התנהגו כראוי בהתחשב בנסיבות המפחידות.