אוסטרליה: נמלט מרכב בוער - והשאיר את בתו הפעוטה בפנים

משטרת פרת' שבמערב אוסטרליה הוזעקה למריבה משפחתית ועד מהרה מצאה את עצמה עוקבת אחר נהג בן 25 שגנב רכב ונמלט עם בתו בת ה-3. בשלב מסוים התנגש הנהג ברכב אחר ולאחר מכן במעקה בטיחות. המכונית עלתה באש אך הנהג נמלט והותיר מאחור את בתו, שנפצעה באורח קשה

פעוטה חולצה מרכב בוער. אילוסטרציה (רויטרס)

שוטרים בכל העולם נאלצים להתמודד לא פעם עם הזנחה והתנהגות חסרת אחריות של הורים צעירים, אך אב אחר באוסטרליה שבר כנראה את כל השיאים, לאחר שהותיר את בתו הפעוטה בתוך רכב בוער ונמלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החריג החל בעקבות קריאה שקיבלו שוטרי פרת' שבמערב אוסטרליה על מריבה משפחתית. כשהגיעו השוטרים למקום נמסר להם כי צעיר בן 25 נמלט ברכב גנוב ביחד עם בתו בת השלוש.

המשטרה הצליחה לאתר את המכונית, אך הנהג לא נעצר והוחלט להמשיך לעקוב אחריו בזהירות ולא לפתוח במרדף, על מנת שלא לסכן את חיי הפעוטה. בשלב מסוים, על פי הערכות, התנגש הרכב הגנוב ברכב אחר ולאחר מכן במעקה בטיחות מבטון ועלה באש.

כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו את הפעוטה בתוך הרכב, לאחר שהאב נמלט. היא נלקחה לבית החולים ומצבה מוגדר קשה אך יציב. בתום סריקות ממושכות נמצא האב בקרבת מקום ונלקח גם הוא לבית החולים לטיפול בפציעותיו. בהמשך הוא צפוי להיעצר ולעמוד לדין.