זוועה בארה"ב: בת 3 ירתה באחיה בן השנתיים למוות

בת ה-3 ירתה באחיה בטעות באמצעות רובה ציד. הרובה היה בשימוש קודם לכן בידי אביהם, והוא הושאר בטעות במקום גלוי לעין. "המקרה הוא עדות חייה המדגימה כמה נשקים עשויים להיות מסוכנים וכמה חשוב להיות מאוד זהירים כשמשתמשים בהם", אמר שריף המחוז שחקר את המקרה

ירי נוסף בארה"ב. ארכיון (AP)

תינוק בן שנתיים נורה למוות הערב (א') על ידי אחותו בת ה-3, במדינת יוטה שבארה"ב. שריף המחוז שחקר את המקרה אמר כי התינוק נורה על ידי אחותו באמצעות רובה ציד שהונח ללא השגחה בבית המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אביו של הקורבן השתמש בנשק מוקדם יותר ביום והוא הניח אותו לאחר שהגיע הבייתה", אמר שריף המחוז מייק פטרסון. "הרובה לא היה טעון אבל הכיל כדורים חיים במחסנית שהייתה מחוברת אליו. אנחנו מאמינים כי בת ה-3 נאלצה לבצע מניפולציה כלשהי בנשק על מנת להפוך אותו לשמיש".

בזמן הירי כל בני המשפחה שהו בבית ומיד לאחר שנשמעה הירייה, אם הבית הזעיקה עזרה. דקות ספורות לאחר מכן כוחות רפואיים הגיעו למקום, הם העניקו לפצוע טיפול ראשוני והבהילו אותו לבית החולים כשהוא במצב קריטי. משם הוא הועבר במסוק לבית חולים מתקדם יותר, אך לאחר מאמצי החייאה הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

"המקרה הוא עדות חייה המדגימה כמה נשקים עשויים להיות מסוכנים וכמה חשוב להיות מאוד זהירים כשמשתמשים בהם", הוסיף שריף פטרסון. "אף פעם אי אפשר להיות מספיק בטוחים".