המפלצת מלוך נס התגלתה במפה של "אפל"?

אי אפשר לקחת את הדיווח הזה לגמרי ברצינות, אבל גם אי אפשר שלא לתהות מה פשר הצללית הגדולה שנצפתה במפות של "אפל". במועדון המעריצים הרשמי של המפלצת מלוך נס מבהירים: ייתכן ומדובר בעדות שתוכיח סוף סוף לכל העולם שלא מדובר באגדה אורבנית

האם זו אכן המפלצת מלוך נס? (APPLE MAPS)

אגדת המפלצת מלוך נס ידעה ב-1,500 השנים האחרונות לא מעט עדויות מפוקפקות וראיות מפוברקות שניסו להעיד על קיומה של המפלצת האימתנית, אבל עדות חדשה מגיעה ממקור רשמי ולכן היא מצליחה לעורר עניין ברשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונת לוויין מהמפה של חברת הטכנולוגיה "אפל" ניתן לראות צללית מעורפלת באורך של כ-100 מטר. לטענת מפיצי התמונה, הצללית מזכירה בצורתה את המפלצת מלוך נס.

"אנחנו מסתכלים על התמונה במשך זמן רב, כדי להבין בדיוק מה זה", סיפר ל"דיילי מייל" נשיא מועדון המעריצים הרשמי של המפלצת מלוך נס, גארי קמפבל. "זה אמנם נראה כמו עקבות של סירה, אבל אין סירה באזור. כבר הראינו את התמונה למומחי ספנות וגם הם לא יודעים להסביר מה זה".

העדות המפורסמת מ-1935

"מצאתי את הצללית הזו לגמרי במקרה", אמר אחד התצפיתנים, אנדרו דיקסון. "הסתכלתי על תמונות הלוויין של העיר שלי, דרלינגטון, ואז חשבתי לעצמי שאני חייב להסתכל על אגם לוך נס".

זו ה"עדות" הראשונה של המפלצת מזה שנה וחצי. ב-2013 הגיעו שלוש עדויות אך כולן התבררו כמזויפות. עדות אחת התבררה כברווז, עדות אחרת הייתה גל והעדות השלישית בכלל לא צולמה באגם לוך נס.