צפו: רעידת אדמה בשידור חי

רעש אדמה בעוצמה 7.2 תפס את מגיש החדשות באמצע שידור שגרתי. חפצים באולפן זזו, האורות רעדו אבל המגיש לא איבד עשתונות והמשיך לדווח כשהוא מבקש מהציבור להישאר רגוע. כך זה נראה

רעידת אדמה חזקה בעוצמה של 7.2 הכתה אתמול (ו') במקסיקו וגרמה לבהלה רבה. באותו הזמן שידרה תחנת טלוויזיה מקומית שידור חי ברחבי המדינה, כשלפתע הכל באולפן החל לזוז ולרעוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעוד הצוות עסוק בשידור השוטף החלו המנורות באולפן לרעוד. כשהוא מנסה לשמור על קור רוח ביקש המגיש מהאזרחים להישאר רגועים והזהיר כי הרעידות הולכות ונהיות רק חזקות יותר. במקביל, התחנה שידרה תמונה של רחוב בבירה בזמן שבמקום נערך טקס דתי ורעידת האדמה מפתיעה את המשתתפים.

למרבה המזל, באירוע לא היו קורבנות בנפש ועדיין מעריכים את הנזק שנגרם. תושבים רבים פינו משרדים ובניינים, כשצינורות ועמודי תאורה מתנדנדים ברחובות. "היינו בקומה הרביעית של הבניין בו אני עובדת", סיפרה אחת התושבות. "חיכיתי שרעידת האדמה תעבור, אבל היא לא עברה".

לבסוף, סיפרה האישה, ניסו העובדים לצאת החוצה דרך המדרגות. "מעלינו רעדו צינורות אבל האורות אפשרו לנו לרדת למטה. ניסינו, אבל לא הצלחנו. כולם נתקעו בבניין וחשבנו שהוא הולך ליפול".
המרכז להגנת אזרחים במדינה דיווח כי רעש האדמה הורגש במקומות רבים במזרח מקסיקו. נציגים של הממשלה עוברים באזורים השונים ומעריכים את הנזקים.