מפסגת העולם לתיקון צמיגים: הקאמבק של לאנס ארמסטרונג

לראשונה מאז הודה כי השתמש בחומרים אסורים וסיים את הקריירה המפוארת וארוכת השנים שלו כאלוף מירוצי אופניים, לאנס ארמסטרונג חוזר שוב לחיינו – הפעם בתור מתקן אופניים. בסרטון שעלה לרשת מסביר אלוף ה"טור דה פראנס" לשעבר כיצד לתקן ולהחליף צמיגים

ארמסטרונג בסרטון

מאז נחשפה פרשת הסמים שהביאה לשלילת תאריו אלוף מרוצי האופניים לשעבר לאנס ארמסטרונג כמעט ולא דיבר, וכעת הוא שובר שתיקה. הפעם שב ארמסטרונג לחיינו עם טיפים לתיקון צמיגי אופניים, בהופעה פומבית ראשונה מאז שהסתבך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מי שהיה אלוף ה"טור דה פראנס" שבע פעמים, נתפס משתמש בחומרים אסורים ואיבד את כל הישגיו ותאריו, חוזר ומתייצב שוב מול המצלמות, אך הפעם לא במסגרת תחרות ספורטיבית, אלא עם טיפים להחלפת הצמיגים.

בסרטון שעלה לרשת, ארמסטרונג פותח בבדיחה על שבעת התארים שאיבד ומיד אחר כך הוא מסביר בפירוט וברצינות איך לתקן ולהחליף צמיג באופניים. למרבה ההפתעה, המקום שבו ארמסטרונג בוחר להתבטא לראשונה הוא Outside, אותו אתר שחשף את מעלליו הפסולים - גם כשטען שהוא חף מחומרים אסורים.

צפו בסרטון:

עורך המגזין, כריסטופר קייס, סיפר שזה היה מאוד פשוט לגייס את רוכב האופניים שסרח. "זה היה קל מאוד", אמר. "פשוט שאלנו אותו והוא הסכים להפתעתנו הרבה". לטענתו של קייס, ארמסטרונג השתנה מאוד בשנה האחרונה. "אפשר לראות שזו הייתה שנה קשה מאוד עבורו. אבל עכשיו הוא נראה רגוע מאוד ושמח שהוא עושה משהו אחר", ציין.

לצד הסרטון, נערכה גם שיחה מעניינת ויותר רצינית שבה ארמסטרונג דיבר על השינוי הקיצוני בחייו. ארמסטרונג סיפר על המשפטים הנערכים נגדו בעקבות הסתבכות קריירת האופניים שלו ועל הסיכוי שלו לחזור למרכז הבמה - מקום שאליו כל כך התרגל.