12 ישראלים נפצעו בתאונה בארגנטינה

אוטובוס שהסיע מטיילים ישראלים התהפך באזור העיר ברילוצ'ה. 11 נפגעו קל ואחת קשה. "אחותי התקשרה מבית החולים וסיפרה ששברה את הרגל", אמר אחיה של אחת הפצועות לחדשות 2 Online, "היא הייתה בהיסטריה וממש דאגה"

12 צעירים ישראלים, שיצאו לטיול אחרי צבא בדרום אמריקה, נפגעו אתמול בתאונת דרכים באזור דרך שבעת האגמים בארגנטינה - סמוך לעיר ברילוצ'ה. ממשרד החוץ נמסר כי 11 מהם במצב קל, ומטיילת אחת נפצעה קשה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

א', צעיר ישראלי שאחותו נפצעה בתאונה, סיפר לחדשות 2 Online כי "היא רק שברה את הרגל, אבל יש אחד או אחת במצב קשה יותר. מדובר בחבר'ה שיצאו לטיול אחרי הצבא, היא נסעה עם חברה שלה".

"האוטובוס שלנו התהפך. יש מישהו לידי שנפצע בראש. העבירו אותנו לבית חולים ולי נשברה הרגל", אמרה אחותו של א' לקרובי משפחתה, שאליהם התקשרה אמש בבהלה. "היא הייתה בהיסטריה וממש דאגה", סיפר אחיה

זירת התאונה, אתמול (יוטיוב)

לדבריו, מאז אתמול הם לא שוחחו עמה כי לא ניתן להשיג אותה, אך יש בעל אכסניה ישראלי באזור שדואג להם. "זה מאוד מדאיג, ואני מקווה שהכל יהיה בסדר".

במשרד החוץ אישרו את הפרטים וציינו כי השגרירות בבואנוס איירס מטפלת במקרה ונמצאת בקשר עם הנפגעים. טרם התבררו נסיבות התאונה.