צפו: תרגיל "נשיקת הנחש" של המהפנט ממלזיה

"נסיך הנחשים" אמג'ד קאהן נחוש להמשיך את מורשתו של אביו המנוח. במופע מותח חדש, משחזר האמן את התרגיל שבו מצא אביו את מותו לאחר שהוכש בידי נחש קוברה בוגר, ומהפנט אותו לכדי נשיקה פנים אל פנים

למען מורשת האב: מהפנט נחשים ממלזיה שב להתמודד מול הנחש שהכיש למוות את אביו. במופע מותח ומורט עצבים הצליח הבן לעמוד פנים אל פנים מול הנחש עד לכדי "נשיקה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמן הנחשים אמג'ד קאהן, ידוע בארצו כ"נסיך הנחשים" הודות לכשרונו להפנט נחשים בטכניקת מבטים מיוחדת, שאותה הוא מיישם בהצלחה מאז שהיה ילד.

השיטה הייחודית הועברה מאב לבן במשפחתו זה ארבעה דורות. האחרון להמשיך את המורשת היה אביו של אמג'ד, אלי קאהן, שהחזיק בתואר "מלך הנחשים" עד שהוכש למוות בידי נחש קוברה במהלך מופע שערך בקואלה למפור. עד האירוע הטרגי, החזיק האב בשיא גינס כמי שהוכש 99 פעמים במהלך חייו.

במופע חדש שנועד להנציח את פועלו של אביו המנוח, מבצע אמג'ד את אותו התרגיל בדיוק שבמהלכו מצא אביו את מותו, מול נחש קוברה בוגר. לעיניהם המשתאות של מומחים שהגיעו לחזות בפלא המסוכן מקרוב, ניצב מהפנט הנחשים הצעיר פנים אל פנים מול נחש הקוברה וחותר באיטיות למגע. שיא המופע מגיע לאחר שאמג'ד והנחש ניצבים במרחק נגיעה זה מזה, עד שהנחש משרבב החוצה את לשונו ומחכך אותה על סנטרו של המהפנט המתריס.