"הנסיך וויליאם רמז על תינוק נוסף בדרך"

אישה ניו-זילנדית טענה כי הנסיך וויליאם אמר לה שבקרוב צפוי ילד נוסף במשפחת המלוכה. לדבריה, "הוא אמר זאת כאילו הוא לוחש לי סוד". הנסיך ג'ורג', שבקרוב עשוי לחלוק את הצעצועים עם החבר החדש, מסרב לאכול ירקות ירוקים במהלך הביקור בניו זילנד

הפמלייה תתרחב? וויליאם וקייט (רויטרס)

הנסיך הטרי ג'ורג' ייאלץ בקרוב לחלוק את תשומת הלב? אישה ניו זילנדית טענה כי הנסיך וויליאם רמז לה שתינוק נוסף צפוי בקרוב, אח לג'ורג' בן שמונת החודשים. סינת'יה ריד, אזרחית ניו זילנדית שהעניקה לוויליאם שמיכת צמר בעבודת יד עבור ג'ורג', סיפרה כי וויליאם הודה לה ואמר: "אולי תצטרכי להכין עוד אחת בקרוב". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המפגש בין השניים התרחש ביומו של השישי של הביקור המלכותי באוסטרליה וניו זילנד, וההערה ששמעה ריד לא תועדה על ידי צוותי התקשורת. ריד סיפרה ל "דיילי מייל הבריטי" כי וויליאם "אמר זאת כאילו הוא לוחש לי סוד".

טרם התברר האם קייט כבר נמצאת בתחילת היריון, או שוויליאם רק רמז על תוכניותיהם העתידיות - אבל זה לא מונע מהתקשורת הבריטית לחגוג ולהזכיר כי גם ג'ורג' נוצר זמן קצר לאחר שהזוג שב מסיור מלכותי במזרח הרחוק בספטמבר 2012.

והדיווחים מהביקור לא נפסקים: הנסיך ג'ורג', לטענת חלק מהנוכחים, מסרב לאכול ירקות ירוקים. הדוכסית קייט חשפה בפני המקומיים כי היא "מועכת" את הירקות על מנת שג'ורג' יסכים לאכול אותם.

קייט תמשיך לסייר בימים הקרובים בבתי חולים ובארגוני צדקה כדי להביע תמיכה במטרות ההומניטריות החשובות לה ועל מנת לעורר מודעות לסוגיות רפואיות. בהוספיס לילדים פגשה קייט את ביילי בת השש, שאימה לוקה בסרטן, והביעה אמפתיה רבה. "אני בטוחה שזה קשה, אבל את ילדה אמיצה מאוד", אמרה קייט לילדה.