ברק ומישל אובמה בהופעת אורח בברודווי

בלבול קל הורגש בתיאטרון "את'ל ברימור" שבברודווי לאחר שמאבטחים רבים פשטו על המקום. עד מהרה הבחינו הצופים בבחור גבוה עם חיוך מוכר שנכנס עם רעייתו ומתיישב במהרה. אלה היו בני הזוג אובמה שהגיעו לצפות במחזה בכיכובו של דנזל וושינגטון, וכנראה שגנבו לו את ההצגה

הדייט-נייט של הזוג הנשיאותי (רויטרס)

הנשיא האמריקני ברק אובמה הצהיר לא פעם שעל מנת לשמור על חיי נישואין מוצלחים הוא "מכריח" את עצמו לבלות, לפחות פעם אחת בשבוע עם רעייתו מישל. את ה"דייט-נייט", האחרון שלהם, לא ישכחו מאות חובבי תיאטרון בניו יורק, שהופתעו אמש לצפות בהצגה לצד הזוג הנשיאותי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברק ומישל נכנסו באיחור מתבקש לאולם "את'ל ברימור" שבברודווי, שם מוצג המחזה "A Raisin in the Sun", בכיכובו של כוכב הקולנוע דנזל וושינגטון. מאז שהחל המופע להציג האולמות מלאים, וכך גם היה אמש כשהנשיא ורעייתו ניסו להיכנס בשקט למקום.

עד מהרה הצופים הנלהבים הבחינו בהם, סביר להניח שלא מדובר היה במטלה קשה במיוחד לאור סידורי האבטחה המתבקשים, והחלו להריע להם במחיאות כפיים סוערות. הנשיא ורעייתו הודו להם במחוות יד, והתיישבו במקומם.

הנשיא שהה בתפוח הגדול במסגרת כנס לזכויות אדם שבו השתתף, והחליט לנצל את ההזדמנות על מנת לצפות בהצגה המדוברת, שמתארת את החיים של משפחה אפרו-אמריקנית בעירו - שיקגו, אי שם בשנים שבין מלחמת העולם השנייה ועד לשנות השישים של המאה הקודמת. הזוג הנשיאותי לא הגיע לבד. מלבד צוות האבטחה הכבד, הגיעו עמם גם היועצת הקרובה ואלרי ג'רט ופרשן הספורט הפופולארי אחמד ראשד, שישבו לצדם.

זו אינה הפעם הראשונה שבה בני המשפחה הנשיאותית מפציעים במקום, לפני מספר שנים הם הגיעו - פעם נוספת תחת מעטה של חשאיות - לתיאטרון ברחוב סמוך על מנת לצפות בהצגה "ממפיס". אובמה ודנזל וושינגטון מיודדים מזה שנים, לאחר שהשחקן הביע את תמיכתו בו בשני הקמפיינים שבהם נבחר לנשיא.