צפו: קרב יריות במסדרונות מלון דרכים

חשודים תועדו במצלמות האבטחה כשהם מתרוצצים בין חדרי האורחים במלון בפילדלפיה באקדחים שלופים ויורים האחד לעבר השני. עובד ששמע את קולות הירי הזעיק את המשטרה. כך זה נראה

משטרת פילדלפיה פרסמה אתמול (ד') סרטון ממצלמות אבטחה של מלון דרכים במזרח העיר, בו נראים מספר חשודים המנהלים קרב יריות בין המסדרונות - אל מול האורחים והעובדים ההמומים. חוקרי המשטרה המקומית, שנותרו ללא קצה חוט, פרסמו את התיעוד ברשתות הטלוויזיה וביקשו את עזרת הציבור בזיהוי החשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תקרית הירי אירעה בסוף החודש שעבר בשעות הלילה. שוטרי הסיור של משטרת פילדלפיה קיבלו קריאה אודות ירי המתרחש במלון ומיהרו לזירה. עם הגעתם למקום סיפר להם אחד העובדים כי שמע קולות של יריות אקדח מהמסדרון.

העובד שמע יריות והזעיק את המשטרה (יוטיוב)

זמן קצר לאחר שנשמעו קולות הירי הגיח אלמוני בריצה לעבר דלפק הקבלה כשהוא חמוש ונמלט דרך החניה דרומה. מצלמות האבטחה הסגירו כי במקום היו עוד מספר חשודים שהתרוצצו בין המסדרונות כשהם יורים אחד על השני.

"אנחנו לא יודעים מה המניע מאחורי קרב היריות", אמרו במשטרת פילדלפיה. "כך או כך מדובר בבעיה. לא ייתכן שאנשים ירו אחד על השני בתוך מלון בו מתגוררים אנשים". השוטרים ציינו כי לא היו נפגעים במהלך קרב היריות.