20 פצועים במסע דקירות בתיכון בארצות הברית

20 תלמידים הותקפו על ידי אלמוני בבית ספר בעיר מריסוויל במדינת פנסילבניה. מצבם של לפחות שבעה מהם קשה וקיים חשש לחייהם. הדוקר, נער בן 17, נלכד על ידי המשטרה. נסיבות האירוע נבדקות ואחד הכיוונים הוא שמדובר באירוע על רקע של ביריונות ברשת

אלימות קשה בבית הספר: לפחות 20 תלמידים נדקרו בבית ספר תיכון בעיר מריסוויל במדינת פנסילבניה שבארה"ב. החשוד בדקירה הוא נער בן 17 - שנמלט מהמקום ולאחר מכן נתפס על ידי תלמיד אחר ונעצר. רשת CNN דיווחה כי קיים חשש לחייהם של לפחות שבעה מהפצועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים מארה"ב, האירוע התרחש סמוך לשעה 09:30 (שעון מקומי) בבית הספר Franklin Regional High School, מיד עם תחילת יום הלימודים והרקע לו טרם ברור.

רשת NBC מדווחת כי האירוע קשור למעשה של בריונות ברשת. על פי הדיווח, ישנם עדיין בין ארבעה לשבעה תלמידים המוגדרים בסכנת חיים ומאושפזים בבתי החולים. הדוקר עבר מכיתה לכיתה ותקף את התלמידים, שפונו לארבעה בתי חולים שונים. בעקבות האירוע הלימודים בכל בתי הספר בעיר הופסקו.

זירת האירוע (AP)

התקרית נמשכה כ-30 דקות ככל הנראה, ודרכי הגישה והרחובות הסובבים את בית הספר נחסמו. כוחות מיוחדים הגיעו למוסד החינוכי כדי לאבטח את התלמידים האחרים.

ג'ף הולדן, איש רשת NBC, המדווח מפנסילבניה מסר כי הוא נמצא סמוך לשער בית הספר. "השוטרים מחפשים רמזים", אמר. "אחד התלמידים הגיע עם פציעת דקירה קלה בבטן כדי לראות אם אחיו הקטן בסדר".

זירת האירוע (AP)

הולדן הדגיש כי אין בהלה במקום וכי האירוע מנוהל בשקט יחסי. הוא מסר שהורי התלמידים המודאגים נכנסים בזה אחר זה לבית הספר ואוספים את ילדיהם בשקט. "זה ללא ספק יום עצוב כאן", הוא סיכם.

"אני בהלם", אמר מושל פנסילבניה. "אני לא יכול לחשוב על דבר מבהיל יותר ממתקפה נגד הילדים שלנו".