צפו: גנבת הבגדים נותרה ללא בגדים

צעירה מהעיר אוקלהומה בארה"ב שנתפסה בעת שסחבה בגדים מחנות, לא חשבה שתזכה למעצר כה חושפני: במהלך מרדף שערך אחריה המאבטח בקניון, איבדה הגנבת את חולצתה ונותרה עירומה. המאבטח לא נתן למראה המפתיע לבלבל אותו ועצר אותה. כך זה נראה

עשרות מבקרים באחד הקניונים בעיר אוקלהומה שבארה"ב זכו לחזות במעצר חריג של גנבת בגדים, שדווקא באותם הרגעים הזדקקה להם הכי הרבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצרה של הצעירה התאפשר הודות לתושייתו של איש האבטחה בקניון, שהבחין בה גונבת בגדים מאחת החנויות. במהלך המרדף אחריה, הצליחה הצעירה באורח לא ברור לאבד את חולצתה, מה שלא הצליח לבלבל את המאבטח הנחוש שהצליח תוך זמן קצר לתפוס את הצעירה המעורטלת ולרתק אותה אל הקרקע.

לאחר שהבינה כי תתקשה להשתחרר מהאחיזה הצמודה, החלה הצעירה לזעוק למאבטח שיאפשר לה לעמוד על רגליה ולהסתיר את גופה מעיניהם וממצלמותיהם של עשרות הקונים, שכבר החלו לתעד את ההתרחשות בעזרת הטלפונים הניידים שלהם.

המאבטח העיקש לא ויתר והורה לצעירה לחדול מהתפרעותה עד להגעת השוטרים למקום. אלה הגיעו כעבור עשר דקות ולקחו את כוכבת האירוע לתחנה. במהלך חקירת הצעירה התברר כי אין זו הפעם הראשונה שבה היא מעורבת בניסיונות גניבה מחנויות, וכי בעבר היא נתפסה בנסיבות דומות ובגין סחר ושימוש בסמים.