הקשישה ניצלה מתאונה - בזכות ממתק

נהגת בת 84 נסעה בטעות לתוך בית מרקחת בפלורידה, ארה"ב, ופספסה בסנטימטרים ספורים את אחת הקונות, אישה בת 80. הקונה ניצלה לאחר שהתכופפה להרים ממתק, והיא הודתה למזלה הטוב. לאחר מכן היא טענה כי זו הייתה "דרכו של אלוהים" להגיד לה שלא לרכוש ממתקים

אישה בת 80 מפלורידה, ארה"ב, כמעט נדרסה למוות בעת ביקור שגרתי בבית המרקחת. היא ניצלה בנס מפגיעת הרכב ששעט אל תוך בית המרקחת לאחר שהתכופפה להרים ממתק מהרצפה. "אלוהים היה איתי, זה כל מה שאני יכולה להגיד", אמרה אדריאן ווטקינס, שספגה חבלות קלות בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת התאונה עולה כי נהגת בת 84, בשם מרגרט אנדרווד, לחצה בטעות על דוושת הגז בעת שחנתה ופרצה לתוך הדלת הראשית של בית המרקחת. הרכב פספס בסנטימטרים ספורים את ווטקינס, שהודתה למזלה הטוב, וטענה כי התאונה היא נס של ממש. "הסתכלתי על ממתקים - ולא הייתי צריכה לעשות זאת, אז אני מניחה שאלוהים אמר לי 'אל תעשה את זה'", אמרה.

המכונית הדוהרת פגעה בדלפק וחלפה על פניה של ווטקינס, שרכנה לעבר הרצפה ברגע הדרמטי.
אחד מעובדי החנות ראה את ווטקינס על הרצפה, והושיט לה עזרה ופינה אותה למקום מבטחים. לאחר מכן ניגש העובד המסור והזריז לרכב הפוגע, שנסיעתו נבלמה אך גלגליו המשיכו להסתובב. לאחר שווידא כי הרכב הפסיק לפעול, העובד סייע גם לנהגת לצאת מהרכב.

ווטקינס פונתה לבית החולים "וינטר הייבן" במדינה, וזכתה לטיפול רפואי בשל חתכים וחבלות שספגה. הנזק לחנות מוערך בכ-65 אלף דולרים, ואנדרווד בת ה-84 הואשמה בנהיגה פרועה ובנהיגה לא אחראית לאחור.