בריטניה: מגישת הטלוויזיה פיצ'ס גלדוף נמצאה ללא רוח חיים

עם קריירה עיתונאית מכובדת שהתחילה עוד בבית הספר וקריירת דוגמנות מצליחה, פיצ'ס גלדוף, בתו של הזמר המוכר בוב גלדוף, הייתה אחת הפנים המוכרות ביותר בקרב צעירי הממלכה הבריטית. הערב היא נמצאה ללא רוח חיים בביתה, והסיבה למותה אינה ידועה. אימה מתה ממנת יתר כשהייתה רק בת 11. היא השאירה אחריה בעל ושני ילדים

מתה בגיל 25: פיצ'ס גלדוף (רויטרס)

העיתונאית ומגישת הטלוויזיה הבריטית הצעירה פיצ'ס גלדוף מתה בגיל 25. גלדוף היא אחת הדמויות המוכרות בקרב בני הנוער הבריטים, והיא בתו של בוב גלדוף, זמר ופעיל פוליטי מוכר בבריטניה. מהמשטרה המקומית נמסר כי מותה היה "מיידי ובלתי מוסבר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה נקראה להגיע לביתה שבמחוז קנט בעקבות דיווח שהגיע מאחד השכנים שטענו כי משהו חריג מתרחש בבית. כשהשוטרים הגיעו למקום הם מצאו את הצעירה ללא הכרה, וכשהזעיקו למקום אמבולנס נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

"בשלב זה, מותה היה מיידי ואין לו הסבר", אמר דובר משטרת קנט לתקשורת המקומית. גלדוף, בת 25, החלה את הקריירה שלה בגיל 15 ככותבת טור במגזין Elle. היא עזבה את ביתה בגיל 16 והפכה בהמשך לעיתונאית גם בגארדיאן ובטלגרף, שניים מהעיתונים הנפוצים בבריטניה. במקביל, היא עבדה גם כדוגמנית - כשרק בשבוע שעבר היא צולמה בתערוכה בלונדון.

היא הייתה נשואה למוזיקאי תומאס כהן, ולמרות גילה הצעיר נולדו לזוג שני ילדים, הקטנה שבהם תהיה בת שנה בסוף החודש. היא איבדה את אימה כשהייתה בת 11 בלבד כתוצאה ממנת יתר. אביה כתב בחשבון הטוויטר שלו "פיצ'ס מתה. זה לא ייאמן שאנחנו לא נראה אותה שוב".