מה עשו קשישים בנשף סיום התיכון?

בעוד שבוגרי תיכון רבים חושבים כיצד להפוך למסמר הערב בנשף הסיום הנוצץ, החליטו תלמידי תיכון בעיר סדר-היל שבמדינת מיזורי לפנות את הבמה למי שכבר כמעט ולא זוכרים את נשף הסיום שלהם – ותיקי העיר. הם פיזזו במרץ על רחבת הריקודים והזכירו לכולם שהם עדיין יודעים איך לזוז. צפו

בפעם האחרונה שתושביה הוותיקים של העיר סדר-היל שבמיזורי רקדו כך, זה היה בשחור לבן. אמש, תלמידי תיכון נורת'ווסט, שאמורים כמדי שנה לדאוג לנשף הסיום שלהם עצמם, הקדישו את ההכנות לאמירת תודה והוקרה לקשישים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני חושבת שזה פשוט מעולה, הם עבדו כל כך קשה למעננו התושבים הוותיקים, אני יודעת שהאל יברך אותם", אמרה בילי-אן מאיירס, אחת החוגגות בנשף הייחודי. "לא ידעתי שאני יכול לזוז כל כך מהר", טען משתתף נוסף שפיזז על רחבת הריקודים: "זה פשוט מדהים, זה נוגע ללב".

האירוע יוצא הדופן כלל ארוחה, הופעה וכמו בכל נשף - גם תחרות ריקודים והכתרת מלך ומלכת הערב. למרות הגיל המבוגר והשעה המאוחרת, עשרות הקשישים שהשתתפו נשארו על רחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה - על מנת לראות למי יוענק הפרס היוקרתי.

"אין ספק, התחלנו כאן מסורת שתימשך לעוד שנים רבות" אמר ג'ייד, אחד מתלמידי התיכון שארגנו את האירוע, ורקדו למוזיקה שנוצרה שנים רבות לפני שנולדו.