ארה"ב: גמלאי מילא כרטיס לוטו ב-2 דולר - וזכה ב-425 מיליון

לא, זו לא מתיחה: אתמול, 1 באפריל, ניגש ריימונד בקסטון, גמלאי מקליפורניה, למשרדי הלוטו בסקרמנטו - זאת לאחר שבדק את כרטיס הלוטו שרכש בשני דולרים בלבד. לתדהמתו, התברר לו שהוא הזוכה היחידי בפרס של לא פחות מ-425 מיליון דולר

הגמלאי הפך למולטי מיליונר (חדשות 2)

גיל הזהב: ריימונד בקסטון לא האמין שזה יקרה לו. הגמלאי החביב ממדינת קליפורניה בארה"ב הפך אמש לזוכה היחיד בפרס הענק בהגרלת הלוטו על סך של 425 מיליון דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא רכש את כרטיס הלוטו שהפך אותו למולטי מיליונר כבר לפני חודש וחצי, אלא שאתמול - דווקא אתמול, ב-1 באפריל, החליט לבדוק האם הכרטיס שמילא זיכה אותו בפרס כלשהו. לתדהמתו, הוא גילה מהר מאוד שלא רק שזכה - אלא שהוא הזוכה היחיד בפרס הענק.

בקסטון ההמום נידש למשרדי הלוטו האמריקני בעיר סקרמנטו כדי לדרוש את הפרס - ולאחר בדיקה שנערכה, התברר כי הוא אכן הזוכה היחיד והמאושר עד מאוד, שקיבל לידיו את הצ'ק הנכסף עליו נרשם הסכום הבלתי נתפס בו זכה - אחד הגדולים בהיסטוריה של אמריקה.

לסיפור המדהים של בקסטון יש מימד נוסף: הכרטיס שמילא עלה לו רק שני דולרים. שני דולרים בודדים שזיכו אותו בפרס של מאות מיליונים. ההערכה היא שאחרי ניכוי המסים, יישארו בידיו של הגמלאי המאושר 242 מיליון דולר.