בדרך לשיא: צניחה חופשית מרהיבה

קבוצה של צונחים מתכוונת כבר מחר לבצע צניחה מיוחדת במינה ולשבור שיא, כאשר ייצרו שני מבנים באוויר - בהם קליידוסקופ צבעוני ומרהיב. 222 צונחים ינסו לבצע את הצניחה המרהיבה בתוך פחות מ-80 שניות, על מנת לחגוג 20 שנה להקמת הקבוצה הנועזת. צפו באימונים הוירטואוזיים

חגיגה בשחקים: קבוצת צונחים אמריקנים מתכוננת לשבור את שיא העולם כבר מחר, והחלה באימונים קדחתניים. לא מדובר בצניחה רגילה, אלא במבצע מתואם של 222 איש, שירכיבו שני מבנים בעודם באוויר, בהם קליידוסקופ צבעוני מרהיב בשמיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"קבוצת העולם", שתצנח השבוע באריזונה, התפרסמה לאחר הצניחה שוברת השיאים שביצעה ב-2006 בתאילנד, בה השתתפו 400 איש שהרכיבו מבנה. מטרת הקבוצה הפעם היא ליצור שני מבנים שונים במהלך הצניחה - מהלך שנחשב מסובך במיוחד, משום שעליהם לבצע זאת תוך 80 שניות לכל היותר.

שופטים מפדרציית האווירונאוטיקה הבינלאומית ישפטו את הצניחה, שתתבצע רק אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת. הפדרציה אחראית לכל השיאים בתחום ענפי הספורט בשחקים.

הקבוצה מתאמנת כבר מספר ימים לקראת הקפיצה ועורכת אימונים מפרכים ומדויקים לקראת הצניחה המתוקשרת. חברי הקבוצה הודיעו כי בכוונתם לשבור את השיא על מנת לציין 20 שנה לתחילת פעילותם. הקבוצה, שמחזיקה בארבעה שיאי צניחה, הוקמה ב-1994, ומשלבת בין צונחים מ-28 מדינות.