ג'ורג' הולך בדרכי אביו וויליאם

הנסיך וויליאם והנסיכה קייט ייסעו בקרוב לביקור באוסטרליה ובניו זילנד. אליהם יתלווה ג'ורג' הקטן, עם המטפלת כמובן. 31 שנה קודם לכן, כשוויליאם היה בגילו של ג'ורג' בנו, התלווה להוריו צ'ארלס ודיאנה לנסיעה זהה. כך זה נראה אז

הנסיך הבריטי הטרי ג'ורג' אמנם רק בן שמונה חודשים, אך מתברר כי הוא אינו צעיר מדי בשביל נסיעה דיפלומטית ראשונה, בעלת ערך היסטורי למשפחת המלוכה. ג'ורג', יתלווה אל הוריו וויליאם וקייט בביקורם המתוכנן באוסטרליה ובניו זילנד בחודש הבא, 31 שנים לאחר שאביו עבר את אותו המסלול בתור תינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ויליאם וקייט ייסעו עם בנם הצעיר לניו זילנד בעוד כשבוע, ויסיימו את מסעם בן שלושת השבועות בבירת אוסטרליה קנברה ב-25 באפריל. הזוג המלכותי לא ילכלך את ידיו בחיתולים, מכיוון שמטפלת תלווה את השניים במהלך תקופה זו.

זהו הביקור הראשון של הנסיכה באוסטרליה ובניו זילנד, אך וויליאם כאמור כבר שהה במדינות אלו פעם: בשנת 1983, בגיל תשעה חודשים, הוא התלווה להוריו לסיור במדינות הדרומיות. אז הוריו הנרגשים, צ'ארלס ודיאנה, ביקרו בבית ספר לרדיו ונשאלו על ידי ילדים על הצעצועים האהובים של בנם. אמו דיאנה אמרה אז כי הצעצוע האהוב עליו הוא "דוב קואלה, וגם לוויתן מפלסטיק שזרוק כדורים עגולים מלמעלה". בהמשך, הצטלמו וויליאם ודיאנה עם הנסיך הקטן מחוץ לבניין הממשלה בניו זילנד.

היו זמנים. צ'ארלס, דיאנה וויליאם (רויטרס)

העולם נחשף עד כה מעט יחסית לג'ורג', לתסכולם הרבה של העיתונאים הבריטים, אך בסוף השבוע האחרון שחררו ההורים תמונה מחויכת של המשפחה וכלבם לופו.

והיום. וויליאם, קייט וג'ורג' (בית המלוכה הבריטי)