תיעוד: מרדף מהיר ומסוכן באוסטרליה

שני צעירים גנבו טנדר ויצאו להתפרע ברחובות העיר בריסביין האוסטרלית. הם דילגו בקלות מעבר למחסומי המשטרה, נסעו נגד כיוון התנועה במהירות מופרזת וחתכו נתיבים עד לרגע שבו נתפסו. צפו

שני צעירים אוסטרלים מהעיר בריסביין נעצרו הבוקר (ב') בסופו של מרדף מהיר ברחובות העיר, מרדף שסיכן עשרות בני אדם, אך מסעיר את אוסטרליה כולה. הטלוויזיה האוסטרלית הצליחה לתעד את המרדף הדרמטי, שהתחיל באחת השכונות הדרומיות של העיר וודרידג', ונמשך קצת פחות מחצי שעה למרחק של 20 קילומטרים עד פרוור של עיר סמוכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים, נערים בשנות העשרה לחייהם, גנבו טנדר אדום מחניה בעיר ונהגו בפרעות ברחובות ובכבישים הסואנים. אחרי שאזרחים מקומיים דיווחו על הגניבה ועל הנהיגה המסוכנת, נערכה המשטרה בכוחות מתוגברים והציבה מחסומים באזור. צמד שוטרים שהמתינו בשטח זיהו את העבריינים, אבל כשהתקרבו למכונית, הנהג ניסה לנסוע לאחור, נתקל בכלי רכב אחר ומיהר לברוח לאנשי החוק המבולבלים.

הטנדר האדום המשיך בנסיעה מהירה עד שנתקל בעוד מחסום על הכביש. הנהג הפנה את כלי הרכב למסלול המיועד לרוכבי אופניים והצליח כך לעקוף מחסום נוסף. המרדף נמשך, הרכב דהר נגד כיוון הנסיעה בכבישים חד סטריים, תוך ביצוע פניות פרסה וסיכון נהגים אחרים והולכי רגל.

במחסום האחרון, בני העשרה שנהגו ברכב החליטו לנטוש, הם קפצו מהרכב הנוסע, אחד נעצר מיד והשני נעצר אחרי מרדף רגלי של כמה מאות מטרים. על פי כוחות המשטרה שהשתתפו במרדף, ההאשמות יהיו כעת חמורות בהרבה מגניבת המכונית.