צפו: מה קרה לנהג שעקף וקילל?

נהגת בארצות הברית תיעדה כיצד רכב עוקב אחריה ונמצד אליה, ולאחר מכן עוקף אותה מימין בניגוד לחוק ומפנה לעברה אצבע משולשת. שניות ספורות לאחר מכן איבד שליטה על רכבו - וכמעט גרם לתאונה קטלנית. צפו בתיעוד

כך ייעשה למי שסיכן חיים? נהג זועם עקב אחרי נהגת בפלורידה, ארה"ב, לאחר שככל הנראה נסעה לאט מדי לטעמו. הוא נצמד אליה ואף עקף מימין בניגוד לחוקי התנועה - כל זאת על מנת להפגין את חוסר שביעות רצונו, בעזרת תנועה מגונה. בהמשך הוא איבד שליטה על רכבו וסטה בפראות לנתיב הנגדי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי הנהגת שנעקפה, חברה לכביש נצמד אליה ולא עבר לנתיב אחר, והיא לא יכלה לחמוק ממנו כי "היו משאיות בנתיב הימני, ולא הייתי מוכנה להגביר מהירות ביום גשום כזה, שהכבישים רטובים. עמדתי לפנות שמאלה לכביש אחר, ואז זה קרה". לאחר שהנהג העצבני הצליח לחלוף על פניה במהירות, הוא החווה לעברה אצבע משולשת - ואז סטה לנתיב הנגדי והחליק, הסתובב וניצל בנס מפגיעת רכבים אחרים.

הנהגת החלה לצלם את הנהג שצמד אליה במשך דקות ארוכות, באמצעות מצלמת הטלפון הנייד שלה. לסרטון, שמתעד את השתלשלות האירועים קראה "קארמה מיידית", וטענה כי מעולם לא ראתה "נקמה" מהירה כזו מצד הגורל. הנהג הסורר נמלט מהזירה, אך בזכות התיעוד של הנהגת הוא נעצר. איש מהם לא נפגע בתקרית.

"כל הזמן הפניתי את מבטי לכביש והחזקתי את הטלפון בידי הימנית", כתבה האישה שסירבה להזדהות. "הקלטתי מקרים כאלו בעבר ותיעדתי נהגים אידיוטים עושים דברים מטופשים על הכביש, אבל דבר כזה עוד לא קרה לי", העידה.