ארוחה בלתי נשכחת במקדונלדס

רבים מבקשים קבלה כשהם יוצאים ממסעדה - צעיר מנורבגיה הוא ודאי היחיד שביקש קבלה כדי לקחת אותה למכון הקעקועים ולשחזר אותה על זרועו. הכל בגלל שהצליח יותר מדי עם בנות

את הארוחה ששטיין יטרדהאל, צעיר נורבגי, אכל במקדונלדס ביום שני האחרון, הוא לא ישכח. הוא פשוט לא יכול לשכוח, משום שהקבלה על הארוחה שהזמין מקועקעת על זרועו הימנית - מהצ'יזבורגר ועד הרטבים המיוחדים שעליהם היה וודאי מוותר, אם היה יודע שהם יהיו תוספת כואבת לקעקוע שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצעיר אמר שחבריו הכריחו אותו לקעקע את הקבלה בגלל יותר מדי הצלחות עם בנות המין השני. "החברים שלי חושבים שאני פעיל מדי בגזרת הבנות לאחרונה והם רצו להעניש אותי", סיפר. "כשהלכנו למסעדה, הם אמרו שאני חייב לקעקע ברבי על הישבן או קבלה על הזרוע".

רשת מקועקעת (CNN)

לטענתו, הוריו לא קיבלו את המעשה בהבנה: "קיבלתי מייל מאבא שלי, הוא לא מרוצה, הוא אמר לי - 'מה חשבת לעצמך? מה לעזאזל עשית? אתה חושב שאתה יכול להופיע כאן בבית ככה? אמא שלך תתמוטט!'".

הקעקוע מדויק להפליא: ניתן לראות בו את הקשת המוכרת של רשת המזון המהיר, את תאריך הקנייה, את כתובת המסעדה ואפילו את מספר הטלפון של הסניף. יוצר הקעקוע העלה את התמונה לפייסבוק וכתב שזה הקעקוע הכי מוזר שיצר בחייו. הוא קיבל מייד 1,000 לייקים. גם במקדונלדס מרוצים, אם כי הם מדגישים ששטיין לא עובד במקום ולא מדובר ביוזמה פרסומית אלא בלקוח נאמן.