הבית שקע בבוץ - בן 4 חולץ במסוק

עד אתמול, ג'ייקוב ספילרס היה עוד שם ברשימת הנעדרים הארוכה כתוצאה מאסון מפולת הבוץ שפקד את מערב ארה"ב וגבה את חייהם של 24 בני אדם. אלא שאמש, צוות חילוץ הצליח לאתר את ספילרס בן ה-4 מהאוויר – והגיע לחלצו מביתו ששקע בבוץ. צפו בתמונות החילוץ

מפולת הבוץ הקטלנית במדינת וושינגטון שבמערב ארה"ב כבר גבתה את חייהם של 24 בני אדם ולמעלה מ-150 מקומיים נעדרים. בין אותם נעדרים מזה ארבעה ימים היה גם ילד קטן, ג'ייקוב ספילרס בן ה-4, שביתו שקע בבוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אלא שאמש, מסוק חילוץ שחג מעל העיירה אוסו שנהרסה במפולת הקטלנית, איתר את ספילרס הקטן בין הריסות ביתו, כשהוא שקוע בבוץ. בתמונות נראה מבצע החילוץ המוסק של הילד הקטן, ששלושה מאחיו ואביו עדיין נעדרים. אמו, שיצאה מהבית לפני המפולת, ניצלה בנס - וקיבלה היום את הבשורה המשמחת.

מפולת קטלנית בוושינגטון (רויטרס)


אמש חילצו צוותי ההצלה 24 גופות מתוך זרמי הבוץ באותו המקום שבו, על פי הדיווחים, נשמעו אמש הקריאות קורעות הלב לעזרה של ספילרס הקטן. תושבי העיירה הסמוכה, דארינגטון, הצטרפו היום לצוות החיפושים שכולל כבר אלפי בני אדם שנעזרים בכלבי גישוש.

מזג האוויר הסוער, הגשמים והרוחות מאוד מקשים על החיפושים באזור. אלא שאחרי חילוצו של ספילרס מבין ההריסות לאחר ארבע יממות, בארה"ב מצפים היום לעוד ניסים שכאלה.