ארה"ב: נמצאו 3 ילדים שהורעבו ונכלאו בבית בצפון קרוליינה

המשטרה בארה"ב עצרה זוג נשים בחשד כי התעללו בשלושה ילדים והרעיבו אותם. אחת מהילדות שנכלאו נקשרה בחבל אל הרצפה במטרה למנוע ממנה גישה למזון. "הילדים בקושי אכלו במשך כמה חודשים", סיפר שריף מחוז מונטריי. השתיים נעצרו ומשפטן יחל בקרוב

השוטרים עצרו את הזוג. ארכיון

הרשויות בארצות הברית עצרו זוג נשים בחשד כי החזיקו בשלושה ילדים בניגוד לרצונם בבית במדינת צפון קרוליינה. השלושה הוחזקו על ידי הזוג בתנאים קשים ולפי החשד אף התעללו בהם. הילדים אותרו בחודש שעבר כשהם סובלים מתת תזונה. אחת מהילדות אף נקשרה בחבל אל הרצפה במטרה למנוע ממנה גישה לאוכל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני בנים נוספים שאותרו במקום, בני 3 ו-5 נלקחו למשמורת, כך נמסר ממשרד השריף של מחוז מונטריי בו אותרו הילדים. לצד הבנים נמצאה גם ילדה בת 8. היא אושפזה בבית החולים המקומי לאחר שסבלה מהזנחה קשה, ולאחר תהליך השיקום גם היא נלקחה למשמורת.

"זה מקרה אכזרי במיוחד" אמר סקוט מילר, שריף המחוז. "הילדים אכלו בקושי במשך כמה חודשים" הוסיף. עוד נמסר, כי אחד מהילדים היה בנם הביולוגי של בנות הזוג, ואילו השניים האחרים אומצו.

הילדים אובחנו כסובלים מפגיעות גופניות ומפגיעה נפשית. "נראה כי הילדה הייתה המטרה המרכזית להתעללות" אמר השריף. נמסר כי בנוסף לקשירתה של הילדה בחבל אל הרצפה, ככל הנראה המתעללות נעלו את הילדה בארון לתקופות ממושכות וקשרו אותה בצווארה וברגלה.

בנות הזוג בגילאים 31 ו-44 נעצרו בחשד להתעללות בילדים וכליאתם. לשתיהן אין רקע פלילי ומשפטן צפוי להתחיל בסוף החודש.