זמרת אלוהית: הנזירה שהיממה את איטליה

מנזר השתקנים? לא במקרה הזה: צעירה מאיטליה היממה את השופטים בגרסה המקומית לתכנית הכשרונות "דה וויס", לאחר שביצעה באופן פנומנלי גרסת קאבר לשיר של אלישיה קיז. כשהשופטים הסתובבו, הם נהדמו לגלות שמדובר בנזירה. צפו באודישן האלוהי - תרתי משמע

צפו: הנזירה היממה את השופטים (יוטיוב)

סוזן בויל - גרסת הכנסייה: לא בכל יום נתקלים בזמרת עם קול פנומנלי - גם לא בתוכניות הריאליטי המוזיקליות הרבות המשודרות ברחבי העולם. אלא שבמקרה של איטליה, נראה שאתמול התגלתה שם כוכבת חדשה - ונראה שזה היה לא פחות מרצונו של האל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כריסטינה סקוצ'יה בת ה-25 לא הייתה עוד נבחנת רגילה שהגיעה להיבחן לתכנית הכשרונות "דה וויס" בגרסה האיטלקית. במסגרת שלב האודישנים, שרים המתמודדים כשהמנטורים (השופטים) יושבים עם הגב אליהם - ומסתובבים רק אם הביצוע מוצא חן בעיניהם.

סקוצ'יה הנרגשת החלה לשיר את הגרסה שלה ללהיט "No One" של הזמרת האמריקנית אלישיה קיז, ומיד כשפתחה את פיה - נפערו לסתותיהם של ארבעת המנטורים, שמיהרו ללחוץ על הכפתור ולהסתובב, כדי לחזות בפלא המזמר. אלא שזו לא הייתה ההפתעה היחידה.


כשהסתובבו, נדהמו לגלות שהקול המרשים בקע מגרונה של... נזירה - ושחברותיה למנזר מעודדות אותה מאחורי הקלעים ומוחאות כפיים בהתלהבות. סקוצ'יה הנרגשת נאלצה לבחור עם מי לעבוד מבין השופטים שהסתובבו אליה והביעה תקווה שהאפיפיור פרנציסקוס יראה את ההופעה שלה ואף ייפגש איתה.