ארה"ב: אב הכניס את בתו התינוקת למקפיא כי בכתה ללא הרף

צעיר בן 25 מוושינגטון לא יכול היה להתמודד עם הבכי הבלתי פוסק של בתו הקטנה - והכה אותה. לאחר שלא עלה בידו להשתיקה, הוא החליט להכניס אותה למקפיא. הוא נרדם לשעה תמימה בעוד הילדה כלואה בטמפרטורה של 12 מעלות מתחת לאפס. למרבה המזל, למקרה המחריד היה סוף טוב

12 מעלות מתחת לאפס במשך שעה (חדשות 2)

מקרה מחריד של התעללות בתינוקת בת פחות מחודשיים נחשף בארה"ב: צעיר בן 25 מוושינגטון נידון ל-16 שנות מאסר לאחר שהכניס את ילדתו, בת שישה שבועות, למקפיא הביתי. לדבריו, הוא החליט לעשות את המעשה משום שלא יכל להתמודד עם הבכי הבלתי פוסק של בתו. למרבה המזל, ולמרות הקור העז של 12 מעלות מתחת לאפס, התינוקת הקטנה יצאה ללא פגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טיילר דויטש, שטיפל בביתו הקטנה בזמן שזוגתו נעדרה, לא הצליח להתמודד עם הבכי הבלתי פוסק של בתו והחל להכותה. משנואש מהבכי הבלתי פוסק, החליט דויטש כי מנת קור הגונה היא שתפתור את הבעיה. הוא הכניס את התינוקת הזעירה למקפיא הביתי ופרש לחדר המיטות שם שקע בשינה. הילדה נותרה במקפיא במשך שעה תמימה עד שהאב הצעיר התעורר - והוציא אותה משם.

האם, שבאותה עת שבה הביתה, נדהמה כשראתה את בן זוגה מוציא את בתם הקטנה מתוך המקפיא. היא לא היססה וצלצלה מיד למשטרה.

טמפרטורת הגוף של התינוקת צנחה מתחת ל-30 מעלות

התובע במשפט שהתנהל נגד האב המתעלל, אמר כי מדובר במעשים "נוראיים ברמה שלא ניתן להסבירם". דויטש הודה במעשים המיוחסים לו לפני כחודשיים, ביניהם תקיפה מדרגה ראשונה והכנסת בתו הקטנה למקפיא הביתי. בית המשפט בארה"ב דן אותו ל-16 שנות מאסר.

הגורמים שהעניקו טיפול רפואי לתינוקת הזעירה, אמרו כי טמפרטורת הגוף שלה צנחה והגיעה לפחות מ-30 מעלות. בנוסף לכל, ידה ורגלה של התינוקת נשברו וראשה נחבל עקב החבטות שספגה מאביה. למרות כל אלה, הילדה נותרה בריאה ושלמה.