ארה"ב: 110 אנשים בבית אחד

פול האוס: המשטרה בטקסס חיפשה אישה נעדרת - ומצאה יחד אתה יותר מ-110 שוהים לא חוקיים בארצות הברית שחיו בחללים קטנים בבית אחד, בזוהמה, ברעב ובעיקר בצפיפות. נעצרו חשודים בהברחתם לארצות הברית

המהגרים שנמצאו בבית (AP)

השוטרים ביוסטון שבדרום ארצות הברית חיפשו אישה וילדים שנעדרו מביתם. הם נדהמו למצוא אותם - יחד עם יותר מ-110 מהגרים נוספים שכולם חיו בבית אחד, בצפיפות מחרידה ובזוהמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה, בת 24, וילדיה - בת שבע ובן חמש, נעדרו מאז יום שלישי. הם היו אמורים להיפגש עם אדם נוסף באותו יום אך לא הגיעו לפגישה, ומשפחתם הודיעה למשטרה כי הם נעלמו. החיפוש הוביל את המשטרה לבית בפרברי העיר שבטקסס, וכשהדלת נפתחה יצאה מתוכה קבוצה גדולה של אנשים, לבושים בתחתונים בלבד.

השוטרים קראו בשם האישה, שיצאה בריאה ושלמה עם ילדיה. היא ככל הנראה גרה במקום שלושה ימים. 15 נשים אחרות שחיו במקום שהו בו תקופה ארוכה יותר, ולכולן היה תא שירותים אחד ומקלחת אחת. יחד עמן חיו בבית 94 גברים, מכווצים לחללים קטנים. כשיצאו מהבית - הם התלוננו כי הם צמאים, רעבים ועייפים.

כל דיירי הבית המזוהם הם שוהים בלתי חוקיים בארצות הברית, שככל הנראה הוברחו לתוך המדינה. חמישה בני אדם נעצרו בחשד למעורבות בהברחה.