"עף" לנתיב הנגדי - 10 מטר תחתיו

מצלמות התנועה בבוסטון קלטו נהג שיכור בן 33 שדהר על הכביש המהיר, התנגש בעמוד תאורה ועף לנתיב הנגדי שנמצא עשרה מטרים תחתיו. הכבאים שחילצו אותו מהטנדר ההרוס הופתעו למצוא אותו בחיים, עם פציעות קלות בלבד. "כל מה שאני זוכר זה סוג של הירדמות", אמר הנהג

נהג שיכור ובר מזל נשאר בחיים לאחר שנסע עם הטנדר שלו על הכביש המהיר בתחילת השבוע ועף מהנתיב העליון של הכביש המהיר בבוסטון לנתיב הנגדי - 10 מטרים תחתיו. התמונות שנקלטו במצלמות בקרת התנועה מסעירות היום (רביעי) את הרשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנהג, וונאק סאו, בן 33, הודה בחקירתו במשטרה כי הוא היה תחת השפעת אלכוהול כשמצלמות התנועה קלטו אותו מתעופף מהמפלס העליון של הכביש המהיר למפלס התחתון, נפילה של כעשרה מטרים.

"זו הייתה תערובת של שתייה ועייפות"

בסרטון ניתן לראות את סאו כשהוא מתנגש בעוצמה בעמוד תאורה, מתעופף באוויר ונוחת בנתיב הנגדי. למרות הסיכויים הנמוכים שהיו לו לשרוד את הנפילה, הוא חולץ על ידי הכבאים המופתעים כשהוא חי וסובל ממספר פציעות בודדות וקלות בפניו.

סאו סיפר ל-WBZ-TV כי הוא נרדם על ההגה בשעה 6:00 בבוקר, אחרי לילה של שתיית אלכוהול אצל חבר. "זו הייתה תערובת של שתייה ועייפות", הוא שיחזר. "כל מה שאני זוכר זה סוג של הירדמות".

"אני זוכר שפגעתי בתלולית שלג ומין פחד שליווה אותי", הוא הוסיף. "אני מנסה לא לראות את הסרטון הזה. זה סוג של טירוף. אני מרגיש מטופש, זה מה שאני מרגיש". סאו יועמד לדין על ידי משטרת בוסטון ויואשם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול ונהיגה רשלנית.