גם הלילה: רחפנים מסתוריים בשמי פריז

פחות מחודשיים אחרי גל הפיגועים בפריז, תושבי הבירה הצרפתית מתמודדים עם תעלומה שגורמת לדאגה - מה עושים רחפנים בשמי העיר כבר שני לילות? המשטרה הצרפתית קיבלה הלילה מספר דיווחים מאזרחים שראו כלי הטיס הבלתי מאוישים מרחפים מעל מספר אתרים ובהם השגריריות האמריקנית ומגדל אייפל

מסתורין בפריז (AP)

הרחפנים המסתוריים שמשגעים את תושבי פריז ממשיכים בטיסות הליליות בשמי הבירה הצרפתית ולאיש עדיין אין מושג מאיפה הגיעו ומי אחראי להטסתם. גם הלילה (רביעי) התקבלו דיווחים במשטרה של אזרחים שראו את כלי הטיס הבלתי מאוישים מעל אתרים מרכזיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי הדיווח בסוכנות הידיעות הצרפתית AFP, כלי הטיס הקטנים נראו מעל שגרירות ארה"ב, באזור רובע המוזיאונים, סמוך למגדל אייפל ומעל אתרים נוספים ברחבי הבירה.

פריז בלילות - לא רק עיר האורות (AP)

המשטרה הצרפתית מנסה כבר מליל אמש למצוא מי מפעיל את המל"טים, שלפחות חמישה מהם ריחפו מעל אותם אתרים, גם בלילה שבין שני לשלישי.

בשבועות האחרונים התקבלו גם דיווחים על רחפנים שעופפו באזור הכורים הגרעיניים של צרפת. הדיווח מדאיג מאוד את תושבי הבירה, במיוחד אחרי הפיגועים בפריז בחודשים האחרונים, שבהם נרצחו 17 בני אדם ושגרמו להוצאת כוחות ביטחון רבים לסיורים בעיר.