מי שם מריחואנה בפיצה של סבתא?

סבתא מלוס אנג'לס ונכדה בן ה-10 אכלו להנאתם פיצה עם פטריות. אחרי שהסבתא החלה להתגרד והנכד נכנס לטירוף והחל לרוץ עירום ברחוב - הם פונו לבית החולים. שם גילו: ככל הנראה בפטריות של הפיצה היתה מריחואנה

פיצה לא תמימה (CBS)

סבתא ונכדה בן ה-10 אכלו פיצה עם פטריות בפיצריה בלוס אנג'לס. הסבתא החלה להתגרד בכל גופה, הנכד רץ עירום ברחוב - ורק כשהגיעו לבית החולים גילו השניים: הפטריות היו ככל הנראה עם מריחואנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסבתא, אווה פרלי, סיפרה לרשת CBS כי אחרי שאכלה כמה משולשים החלה והלב שלה דפק במהירות. "הרגשתי סחרחורת , הרגשתי כמו משוגעת", היא אמרה. לדבריה, תגובתה היתה נורמלית ביחס לנכדה שנכנס להתקף טירוף.

"הוא התחיל להשתעל, להשתגע, לדבר כמו מטורף ובסופו של דבר, רץ עירום מחוץ לפיצרייה אל הרחוב", סיפרה הסבתא. כשהשניים פונו לבית החולים, הרופאים אמרו שמצאו בשתן שלהם שאריות של מריחואנה.

הרופאים מיהרו להאשים את הילד ושאלו את ג'ונס בן ה-10 אם נחשף למריחואנה בבית. "הם ממש חקרו אותו - לקחת משהו כזה?אתה שמת מריחואנה, אתה עשית את זה? יש מריחואנה בבית? זה נראה לך נורמלי?", סיפרה סבתא פרלי וזעמה:"כל מה שהוא עשה זה לאכול פיצה".

אווה פרלי, מזועזעת (CBS)

"הפיצה מאיימת על הקהילה"

פרלי מספרת כי שתי אחיותיו של ג'ונס יצאו אף הן לאכול איתם, אבל הן הסירו את הפטריות לפני שנגעו במשולשים - ולכן לא הרגישו דבר. "אני בטוחה שאלו היו הפטריות", ציינה הסבתא. כשחזרה לחושיה היא הגישה תלונה נגד הפיצרייה במשטרה. "זה מאיים על הקהילה", אמרה ל-CBS .

קלינטאי ג'ונס, בן 10 (CBS)
אדוארדו סלברו , בעל המסעדה שלא רוצה להזכיר את שמה, מכחיש את ההאשמות. לדבריו, הוא אינו מאמין שמשהו חיבל בפיצות שלו. "זה לא יאומן, אף אחד לא מעשן כאן מריחואנה" אמר סלברו. אז מה האמת? המשטרה בלוס אנג'לס חוקרת ותנסה להבין איך בדיוק הסטלה הגיעה אל האוכל של הנכד והסבתא.