בית נמחק - הפיצוץ האדיר נקלט במצלמות

כוחות משטרה, כיבוי והצלה הוזעקו לבית מגורים בשכונה בניו ג'רזי בעקבות דליפת גז ובזמן שביצעו בדיקות בחוץ אירע הפיצוץ העז שנראה למרחק של יותר מקילומטר. הריסות ורסיסים התעופפו למרחק של עשרות מטרים - כך זה נראה

פיצוץ גז אדיר בשכונת מגורים בניו ג'רזי שבארה"ב מחק בית של משפחה. כוחות משטרה, כיבוי והצלה הוזעקו למקום בעקבות דליפת גז ובעוד הם ממתינים בחוץ ומבצעים בדיקות אירע הפיצוץ - שנקלט במצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

15 בני אדם נפגעו בפיצוץ שאירע אתמול באזור סטאפורד ובהם שני עובדי תחזוקה שנקראו לטפל בדליפת הגז ונפצעו קשה. למרבה המזל, איש מדיירי הבית לא היה בתוך המבנה בעת הפיצוץ - שנראה ממרחק של קילומטר וחצי.

שישה כבאים וחמישה עובדי תחזוקה נפצעו גם הם, אך פציעותיהם הוגדרו קלות יותר. עשן רב עלה מהשטח שעליו עמד הבית. הרשויות טרם הצליחו לקבוע מה גרם לדליפה ולפיצוץ העז. בתים רבים באזור פונו מחשש לפיצוצים נוספים.

פעם היה כאן בית, תמונה של הזירה אחרי הפי

תושבת האזור, מליסה לואיס, סיפרה לחדשות NBC: "החלונות שלי התפוצצו ואני נפלתי לרצפה והגנתי על הבת שלי, שעמדה לידי. נעמדתי, שמעתי צעקות מבחוץ של אנשים שפונו לטיפול רפואי". היא ציינה כי ראתה חתיכות מהבית שהתפוצץ שנחתו בחצר: "היו להבות גדולות ושרידים בכל מקום".