זוועה בארה"ב: נשים נחטפו והוחזקו חודשים כשפחות מין

גם בפרקים הקשים ביותר של 'חוק וסדר' לא חשבו על סיפור מזעזע כזה: נהג משאית חטף שתי נשים, נסע עמן ברחבי המדינה תוך שהוא מתעלל בהם נפשית, פיזית ומינית וכופה עליהן לשנות את המראה החיצוני שלהן על מנת שלא יזוהו. הוא נעצר במקרה לבדיקה שגרתית על ידי השוטרים, שחשו שמשהו במשאית לא תקין

הנהג צפוי למאסר עולם. אילוסטרציה (חדשות 2)

גם בארה"ב שם מקרי אונס והתעללות מגיעים לעתים קרובות לתקשורת הזדעזעו מהמקרה הקשה שנחשף שם השבוע: אישה שימשה במשך שישה חודשים כעבד מין של נהג משאית שחטף, היכה ואנס אותה בכל רחבי ארה"ב. כשהחל משפטו התגלה: היא לא הייתה הראשונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסוף השנה שעברה הגיע נהג משאית בן 54 לתחנת שקילה למשאיות במיניסוטה שם התעורר חשדם של שוטרים אשר הבחינו כי הנערה שנמצאת איתו במשאית סובלת מחבלות קשות. השוטרים עצרו את נהג המשאית ובכך קטעו את הסיוט המתמשך והאכזרי שעברה הנערה. 

האיש מואשם כי חטף קרובת משפחתו בת ה-19 מפלורידה שהצטרפה אליו במאי 2013 כדי לעבוד איתו. במשך ששת החודשים הבאים היא עברה מסכת התעללויות שכללה איומים, אלימות קשה ואונס. כל זאת, בזמן שהם נוסעים ברחבי ארה"ב. על אף תחנוניה, הוא כפה עליה יחסי מין למעלה מ-100 פעמים, כך על פי כתב האישום.

אישה אחרת נחטפה לפניה

לאחר מעצרו, אישה נוספת התלוננה בפני הרשויות כי גם היא הוחזקה בכוח במשאיתו של הנהג. האישה סיפרה לחוקרים כי הכירה את החשוד בתחנת דלק בסולט לייק סיטי באפריל 2012. לדבריה, נעתרה להזמנתו לארוחת ערב ונכנסה עמו למשאית. זמן קצר לאחר מכן, הכריח אותה להישאר עימו.

האישה סיפרה כי הוא החזיק אותה בכוח במשך שלושה חודשים כאשר הוא מאיים עליה ומכה אותה באכזריות. לדבריה, הוא כפה עליה מין כמעט מדי יום וכינה אותה ה"עבד שלי". הוא הכריח אותה לשנות את תסרוקתה ולצבוע את שיערה כדי להסוות את זהותה והכריח אותה להינשא לו. שתי המתלוננות העידו כי הנהג השתמש במקדחה כדי לשייף את השיניים שלהן כחלק מניסיון להסוות את זהותן. הוא רכש שיניים תותבות עבור הנערה הצעירה ואף החזיק זוג משל עצמו עם ניבים של ערפד.

האיש הובא לשימוע בבית המשפט. הוא מואשם בחטיפה, ניוד לצורך פעילות מינית בלתי חוקית ואחזקת פורנוגרפיית ילדים. אם יורשע, הוא צפוי לסיים את שארית חייו מאחורי סורג ובריח.