צפו: החבובות כובשות את הוליווד

השטיח האדום זכה לאורחים מפתיעים אתמול: קרמיט הצפרדע, מיס פיגי, גונזו וחבריהם, שהגיעו לפרמיירה של הסרט החדש שלהם לקול תשואות הקהל. "אני מוכן לעשות הכל למען הצפרדע הזו, אני מוכן לצאת אחריו למלחמה", אמר השחקן ריקי ג'רבייס שצעד על השטיח האדום עם חבורות הבובות הוותיקה

בכורה נוצצת: קרמיט הצפרדע, ריקי ג'רבייס, טינה פיי, מיס פיגי ועוד כוכבים בשר ודם - וגם כאלה שעשויים צמר גפן ומכוסים פרווה סינטטית - התייצבו אמש (ג') בהוליווד, על השטיח האדום לפרימיירה של הסרט החדש של החבובות. גונזו, החיה ועוד חבובות שלא מאבדות את חינם כבר יותר משלושים שנה הגיעו ברכבי שרד שחורים להקרנה של הסרט "Muppets Most Wanted".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

קרמיט ופיגי הגיעו יחדיו ונופפו למעריצים, בעוד השחקנים האנושיים איחרו כהרגלם. את הרושם הם תיקנו לאחר שאמרו לעיתונאים הרבים שהעבודה עם קרמיט, פיגי והאחרים זה חלום שהתגשם עבורם. ג'רבייס, שמשחק בסרט את ה"איש הרע", אמר שבניגוד לעלילה - הוא מוכן ללכת אחרי קרמיט לכל מקום שיוביל. "זה הכי טוב שיש, כולם כאן גאונים. אני ביליתי בכל יום עם קרמיט הצפרדע, אני מוכן לעשות הכל למען הצפרדע הזו, אני מוכן לצאת אחריו למלחמה", הוסיף.

הסרט עצמו מתחיל בסיור עולמי של כל החבורה המחובבת בתיאטראות הגדולים והמובילים בעולם, אבל מהר מאוד העלילה מסתבכת והחבורה מסתבכת בפרשת פשע בינלאומית ומנסה להילחם בראש מאפיה רוסי שנראה בדיוק כמו קרמיט. הסרט, ששמו העברי הוא "החבוב הכי מבוקש", יוקרן לקהל הרחב בארצות הברית מה-21 במרס.