אובמה קפץ לשופינג ב"גאפ" והסתבך עם רעיון לאשתו

נשיא ארה"ב עצר בחנות הבגדים בניו יורק בדרכו לאירוע גיוס כספים, ובחר בקפידה בגדים עבור בנותיו. לאחר שהודה כי אינו יודע מה לקנות לאשתו, הציעה לו המוכרת לבחור ב"משהו יותר טוב מגרביים". חוץ מביקורת מרומזת על טעמו, קיבל הנשיא גם מחמאה מאחת המוכרות: "אתה יותר חתיך במציאות". צפו בביקור הנשיאותי הנדיר

בדרך לבחירות עוצרים בשופינג: נשיא ארה"ב ברק אובמה אמנם נחשב לאדם עסוק מאוד, אך שעות ספורות לפני אירוע גיוס כספים לקראת הבחירות לקונגרס מצא הלילה הנשיא זמן פנוי לקפוץ לסיבוב קניות קצר בניו יורק. האזרח מספר אחת של ארה"ב הפגין בקיאות באופנה, אך כמו בעלים רבים הוא הודה ביושר כי אינו יודע מה לקנות לאשתו, בטרם הציע: "אולי גרביים?"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנשיא, שטרוד בימים אלו בסוגיות פנים וחוץ רבות, נכנס לחנות של רשת האופנה "גאפ" והחל להתייעץ עם המוכרת הנרגשת על בגדים לבנותיו סאשה ומאלייה. אובמה התלבט בין חולצות שונות לבנות, והביע חשש שחולצות עם צווארון בצורת V "ייפלו להן מהכתפיים". בעוד הנשיא הפגין בקיאות במידות ובצבעים שמתאימים לבנותיו, הוא הודה בכנות "אין לי שום רעיון למישל - אולי אקנה לה גרביים". המוכרת רמזה לו בעדינות ש"אתה יכול יותר טוב מזה".

בתום הקנייה ניגש אובמה לקופאית שמצאה לנכון להגיד לו: "אתה יותר חתיך במציאות". הנשיא חייך וביקש מהקופאית לומר זאת שוב ובקול חזק יותר עבור צוות הצילום, ולאחר מכן אמר לה: "מגיעה לך נשיקה על זה". 

אובמה הגיע לניו יורק על מנת לגייס כספים לקראת בחירות האמצע לקונגרס, שייערכו בהמשך השנה. אובמה הדגיש במהלך ביקורו כי בחירות האמצע הן "המפתח" שיקבע את המטרות שיוכל להגשים עד לתום כהונתו ב-2016.