"איך זה מרגיש להיות הנשיא השחור האחרון?". הריאיון ההזוי של אובמה. צפו

הנשיא אובמה עושה כל מה שביכולתו לקדם את תכנית הבריאות שלו, כולל להגיע לראיון אצל הקומיקאי זאק גאליפיאנקיס שבו הוא זוכה לעלבונות. "איך זה מרגיש להיות הנשיא השחור האחרון?" שאל זאק, ורמז ליום שאחרי הנשיאות: "מה תרגיש שיפסיקו לתת לך לנצח בכדורסל?". צפו בראיון הנשיאותי המוזר ביותר

אובמה וזאק בראיון מסוג שונה (FUNNY OR DIE)

 

הנשיא ברק אובמה עושה כל מה שהוא יכול כדי לקדם את תכנית הבריאות שלו ולגרום לילדים להירשם לתכנית OBAMACARE. לצורך המטרה הוא אפילו הגיע לאחד הראיונות המוזרים ביותר שנערכו עם נשיא כלשהו בהיסטוריה האמריקנית - ראיון עם הקומיקאי זאק גאליפינאקיס בתכנית הרשת המצליחה "בין שני שרכים" (Between Two Ferns) באתר FUNNY OR DIE.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות שהוא כבר ערך אינספור ראיונות, נאומים, כנסים, אירח שיחות בגוגל או הרשתות החברתיות, התכנית Between Two Ferns היא תחום חדש לנשיא, אבל נראה שהוא מבין היטב את הרוח, עוד יותר טוב מג'סטין ביבר או בדרנים אחרים שיצאו מכליהם בתכנית.

הראיון המוזר התחיל בהתנצלות של זאק: "אני מתנצל שנאלצתי לבטל כמה פעמים", אומר בשעמום מופגן רגע לפני שטעה בשמו ותוארו של הנשיא. "כששמעתי שאנשים אוהבים את התכנית הזו - הופתעתי" אמר אובמה, ו"זכה" לניסיון השתקה נוזף מזאק. "איך זה מרגיש להיות הנשיא השחור האחרון?" שאל זאק, ובתשובה ענה אובמה: "זו הפעם האחרונה שאתה מדבר עם נשיא".

"האם תרגיש רע כשאנשים יפסיקו לתת לך לנצח בכדורסל?" שאל זאק תוך התייחסות לתחביבו של הנשיא ולא זכה לתשובה. "אתה גולש לאתרים רגילים, או נשאר בתחום הממשלתי?", נשאל אובמה, שהציע בתגובה לזאק להיכנס לאתר של תכנית הבריאות. "הנה זה, קדימה - דחוף את מה שהגעת לכאן לקדם", אמר לו זאק בגילוי נדיר של פתיחות.