פיסטוריוס פרץ בבכי בבית המשפט

האצן קטוע הרגליים אוסקר פיסטוריוס לא הצליח לשאת את עדותו של הפתולוג ופרץ בבכי במהלך העדות. הפעם, פיסטוריוס לא תועד בוידאו בהוראת בית המשפט שהרשה לשחרר לפרסום רק תמונות סטילס. כעת התקשורת הדרום אפריקנית שואלת: האם מדובר בהצגה כדי לשכנע את השופט או כאב אמיתי על מותה של חברתו?

פיסטוריוס פורץ בבכי במהלך הדיון היום (רויטרס)

למרות שהשידור בטלוויזיה הופסק, צלמי תמונות הסטילס קלטו את הרגעים בהם האצן אוסקר פיסטוריוס נשבר ופרץ בדמעות בבית המשפט. כשפיסטוריוס שמע את העדות על הנתיחה שאחרי המוות שעברה חברתו המנוחה ריבה סטינקאמפ אחרי שנורתה למוות . על פי הדיווחים, פסטוריוס לא רק פרץ בבכי אלא גם הקיא בסערת הרגשות לתוך סיר שהונח לרגליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פסטוריס בימים טובים יותר (AP)

עדותו של הפתולוג ד"ר גארת' סאימאן הופסקה פעמיים בעקבות יבבותיו של פסטוריוס. המשפט של פיסטוריוס מרתק למסכי הטלוויזיה מאות אלפי דרום אפריקנים שנחרדו לשמוע שהספורטאי הנערץ מואשם ברצח אכזרי של בת זוגו. מוקדם יותר היום, השופטת החליטה להפסיק את השידור הישיר כדי לכבד את משפחת המנוחה ולמנוע את תיאורי הזוועה מהצופים הצעירים. השופטת גם אסרה לצייץ פרטים מהמשפט ברשת החברתית טוויטר.

ניסיון לעורר אמפטיה או שבר (רויטרס)

פיסטוריוס הודה שירה למוות בחברתו הדוגמנית, בת 29, אבל טען שזו הייתה טעות מצערת של זיהוי - על פי ההודעה שמסר בתחילת המשפט הוא חשב שהוא ירה בפורץ שנכנס לביתו. אם פסטוריוס יימצא אשם - הוא עשוי להישלח ל-25 שנים בכלא.