קליפורניה: רעש אדמה בעוצמה 6.9; אין נפגעים

רעש אדמה חזק בעוצמה של 6.9 הורגש לפנות בוקר בחופיה הצפוניים של קליפורניה. המכון הגיאולוגי האמריקני מסר כי אין חשש בשלב זה מגלי צונאמי. לא התקבלו דיווחים על נזק או על נפגעים

אזור הרעש - יוריקה בקליפורניה (google earth)

רעש אדמה בעוצמה של 6.9 הורגש מול חופי יוריקה שבצפון קליפורניה, כך דיווח המכון הגיאולוגי בארצות הברית. בשלב זה לא דווח על נפגעים או על נזק כתוצאה מרעש האדמה. כמו כן נמסר כי אין חשש מפני גלי צונאמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים, רעש האדמה הורגש בחלקים נרחבים בצפון קליפורניה ובעיקר בחופיה הצפוניים. המכון הגיאולוגי בארצות הברית מסר כי לאחר רעש האדמה העוצמתי הורגשו רעשי משנה קטנים יותר. משטרת יוריקה מסרה כי עד כה לא התקבלו דיווחים על נפגעים או על נזק.

מוקד הרעש בלב ים (חדשות 2)

הפעם האחרונה שבה הורגש רעש אדמה בעוצמה דומה באזור קליפורניה הייתה בינואר 2010, כשרעידה בעוצמה של 6.5 פקדה את ערי החוף בצפון המדינה. גם במקרה זה לא היו נפגעים בתקרית, אך נזק נגרם למספר מבנים.

"זה נמשך זמן רב יותר מכל רעידת אדמה שאי פעם הרגשתי", סיפרה תושבת האזור, המתגוררת סמוך ליוריקה. "הרעידות פשוט המשיכו והמשיכו. הן לא היו אלימות. זה הרגיש כמו סירה שמתנדנדת".

"בעלי החיים אפילו הרגישו את זה", הוסיפה. "שני הסוסים שלי התרוצצו על ידי האסם, והכלבים שלי, שישה כלבים, ביקשו לצאת מהבית".