תעלומת המטוס: צליל חיוג ממעמקי הים?

תעלומת היעלמותו של המטוס המלזי ממשיכה להעלות יותר שאלות מתשובות: קרובי משפחה של נוסעים התקשרו אל יקיריהם שנעלמו - וקיבלו צליל חיוג במקום קו לא זמין כצפוי. במקביל, גילו הרשויות בים מה שנחשד כשברים

הצי הוויאטנמי, שמחפש אחרי שברים סמוך לחופי המדינה באזור שבו מטוס הבואינג 777 של חברת "מלזיה איירליינס" נעלם, מדווח בפעם השנייה היום כי חלקים שעשויים להיות חלק משברי המטוס נמצאו במרחק של 100 קילומטרים מהחוף. על פי הדיווחים, מדובר בשברים צהובים לא מזוהים בים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באינטרפול ממשיכים לבדוק את האפשרות כי פעילי טרור הם ש"העלימו" את המטוס ואולי גרמו להתרסקותו. החשש התגבר במיוחד לאור הפרסומים על שני נוסעים שהשתמשו בדרכונים מזויפים של אזרחי איטליה ואוסטריה. האזרחים שדרכוניהם נגנבו, דיווחו אתמול כי הם חיים ובריאים - למרות ששמותיהם הופיעו ברשימת הנוסעים.

על פי הדיווחים, שני הנוסעים המסתוריים צולמו בשעה שעלו למטוס. הנוסעים בעלי הזהות המזויפת השתמשו במטבע התאילנדי - הבאט - כדי לרכוש את הכרטיסים ב-6 במרס ביום שלפני הטיסה. השניים היו אמורים להמשיך לאמסטרדם ומשם אחד לפרנקפורט והשני קופנהאגן.

שבר של המטוס? (חדשות 2)

יממה אחרי שנעלם, עולים עוד ועוד סימני שאלה סביב תעלומת הטיסה המלזית שנעלמה עם 239 נוסעיה. אחד מאותם סימני שאלה עלה כאשר אחות של אחד מהנוסעים מטיסה MH370 התקשרה לאחיה בשידור חי בטלוויזיה הסינית. בצד השני, במפתיע, נשמע צליל שמעיד על קבלת השיחה, בניגוד לצליל של מספר לא זמין כפי שהיה מצופה. עם זאת, לא התקבלה תשובה בצד השני ולבסוף השיחה נותקה.

מטוס של חברת "מלזיה איירליינס" (AP)

על פי התקשורת הסינית, יש מספר משפחות שהצליחו להתקשר לטלפונים הניידים של בני משפחתם, אבל איש לא עונה. העובדה שניתן לחייג למספרים ולא להגיע למענה הקולי - נוטעת תקווה עבור בני המשפחה עם תסכול בצידה, לאחר שהרשויות בסין אמרו להם לצפות לגרוע מכל.

המשפחות מתוסכלות (AP)