פסל החירות פונה ממבקרים מחשד לחפץ חשוד

אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בעולם פונה מחשש להימצאותו של חפץ חשוד במקום. חבלנים של משטרת ניו יורק מיהרו לפנות את המבקרים בחזרה למעבורות בהן הגיעו לאי עליו שוכן הפסל הנודע. בתום סריקות שביצעו כוחות הביטחון, האתר נפתח מחדש למבקרים

חשד לחפץ חשוד בפסל החירות: אחד מאתרי התיירות הפופולאריים בארה"ב, פסל החירות שבניו יורק, פונה אתמול (שישי) ממבקרים בשל חשש לחפץ חשוד שהתגלה במקום. גורמי ביטחון ביצעו סריקות באזור, ומשעלה כי האזור בטוח, נפתח האתר מחדש למבקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שפורסם בטוויטר נראה קהל המבקרים הרב עולה במהירות לתוך מעבורת היוצאת מכיוונו של האי בו שוכן הפסל. יחידת החבלנים של משטרת ניו יורק שהגיעה לזירת האירוע, בדקה באמצעות כלבי גישוש את תכולתה של חבילה חשודה שנמצאה במקום, ככל הנראה בתוך תא אחסון.

מעבורת של משטרת ניו יורק באזור, היום

"אנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם, גבירותיי ורבותיי", נשמעה הודעת הכריזה במעבורת. "אנא גשו במהירות אל עבר הצד האחורי של כלי השיט. ישנם מושבים נוספים בקומה השנייה, אנא אל תעצרו את דרכי הגישה", כרזו השוטרים למבקרים הרבים שפקדו את המקום.

שמועות ברשתות החברתיות העלו כי ייתכן ומדובר במתיחה לה אחראי כוכב רשת נודע שהותיר את החבילה במקום. לטענה זו לא התקבל כל אישור ממקור רשמי.