מה גרם לאובמה וביידן לפתוח בריצה ברחבי הבית הלבן?

נשיא ארה"ב וסגנו החליטו לחלץ איברים ולהצטרף לטרנד הבריאות והכושר שמקדמת הגברת הראשונה מישל אובמה. בסרטון שהופץ נראה ביידן מגיע למשרדו של הנשיא ושואל: "אתה מוכן לזוז?". אובמה משיב לו: "בוודאי , בוא נעשה את זה - בוא נזוז", והשניים פותחים בריצה קלה בין המשרדים

הנשיא האמריקני ברק אובמה במצב לא פשוט - עימותים בינלאומיים מוכיחים שמעמדה הבינלאומי של ארה"ב נחלש וגם תוכנית הבריאות שלו לא ממריאה. דווקא רעייתו מישל יכולה לרשום לעצמה הישג עם הנתונים המראים שאחרי שנים חל שינוי במגמת ההשמנה של ילדי ארה"ב ונראה כי הנשיא רוכב על הגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת טרנד הבריאות והכושר הגופני שמקדמת הגברת הראשונה, "Let's Move", החליט אובמה לצאת להתעמל ולקח עמו גם את סגן הנשיא ג'ו ביידן לריצה קלה ברחבי הבית הלבן - שתועדה בסרטון שהופץ במסגרת הקמפיין של מישל אובמה.

הסרטון מתחיל כשסגן הנשיא מגיע למשרדו של אובמה ושואל: "הנשיא, אתה מוכן לזוז?". אובמה משיב לו: "בוודאי , בוא נעשה את זה - בוא נזוז". השניים מתחילים לרוץ בין המשרדים לצלילי מוזיקה מסדרת טלוויזיה אמריקנית מוכרת. את הריצה הם מסכמים בהרמת כוסית - של מים .

יוזמת "Let's Move" של מישל אובמה יצאה לדרך לפני ארבע שנים והיא מעודדת ילדים לאכול מזון בריא ולעשות ספורט, וקוראת לסמן מזון משמין.